Blood & Truth: اولین بازی VR در صدر چارت انگلیس

Blood & Truth: اولین بازی VR در صدر چارت انگلیس

پیمان ادیب ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی Blood & Truth به اولین بازی تبدیل شده است که توانسته صدر چارت انگلیس را از آن خود بکند. با گیمر همراه باشید.

 

Blood & Truth: اولین بازی VR در صدر چارت انگلیس

بازی Blood & Truth یک بازی اول شخص شوتر می باشد که به تازگی منتشر شده است. این بازی پس از انتشار توانسته تا نظر بسیاری از بازیکنان و متتقدان را به خود جلب کند.

این بازی در این هفته تا با پشت سر گذشتن بازی هایی مثل FIFA 19 و Days Gone، مقام اول پر فروش ترین بازی پلی استیشن را در چارت انگلیس از آن خود کند.

چیزی که بیشتر از همه نظر ها را به این بازی جلب می کند، این است که تاکنون هیچ بازی VR نتوانسته بود تا به صدر چارت یک کشور برسد که Blood & Truth برای اولین بار توانسته است این کار را انجام بدهد.


بیشتر بدانید: معرفی PlayStation VR Mega Pack Bundle


بازی Blood & Truth تنها با فاصله ی اندکی از FIFA 19 توانسته تا به مقام اول پرفروش ها برسد ولی هم چنان بازی PlayStation VR Worlds در مقام پرفروش ترین بازی VR قرار دارد چون که این بازی با یک Bundle به فروش می رسید.

هفته ی قبل بازی Team Sonic Racing توانسته بود تا مقام اول را از آن خود کند ولی این هفته شاهد افت ۳ مرتبه ای این بازی هستیم. Sonic Team Racing این هفته با فروشی بیشتر از Days Gone در مقام دوم قرار دارد.

وب سایتی که این آمار را منتشر کرده به این نیز اشاره کرده است که تنها ۶۰۰۰ نسخه بین مقام اول پرفروش ترین بازی و بازی ۴۰ام قرار دارد. این اعداد تنها به نسخه های فیزیکی بازی اشاره می کنند و نه نسخه های دیجیتالی فروخته شده.

لیست کاملی از پرفروش ترین نسخه فیزیکی بازی ها را در این هفته می توانید ببینید:

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات