برنامه Quantic Dream برای بازی های انحصاری

برنامه Quantic Dream برای بازی های انحصاری

پیمان ادیب ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

استودیو بازی سازی Quantic Dream که بازی های انحصاری برای کنسول PS4 ساخته است به تازگی برنامه ای جدید برای اینگونه بازی ها ارائه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

برنامه Quantic Dream برای بازی های انحصاری

استودیو Quantic Dream در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرده است که دیگر شاهد بازی های انحصاری از این استودیو نخواهیم بود و بازی هایی که این استودیو خواهد ساخت برای پلتفرم های مختلف عرضه خواهد شد.

David Cage در یک مصاحبه با DualSchokers گفته است که بازی های انحصاری دیگر در این استودیو تولید نخواهد شد مگر اینکه شرایط به نحوی پیش بیاید که این استودیو مجبور به ساخت بازی های جدید تنها برای یک پلتفرم شود.


بیشتر بدانید: تاریخ انتشار ۳ بازی دیوید کیج برای PC مشخص شد


۲ بازی معروف این استودیو یعنی Heavy Rain و Beyond: Two Souls هم اکنون از طریق فروشگاه Epic Store قابل دسترسی برای PC قابل دسترسی هستند. اواخر تابستان امسال نیز شاهد انتشار بازی Detroit: Become Human برای PC خواهیم بود.

کاراکتر Conner در بازی Detroit: Become Human

کاراکتر Conner در بازی Detroit: Become Human

با توجه به اینکه افراد زیادی در دنیا پلتفرم های متفاوت دارند، انتشار یک بازی منحصر به فرد تنها برای یک پلتفرم برای سایر افراد کمی ناراحت کننده است، ولی با انتشار بازی های مختلف برای همه پلتفرم ها این موقعیت پیش می آید که همه بتوانند تجربه بازی های متفاوت را داشته باشند.

کمی پیش نیز بازی Death Stranding از لیست بازی های انحصاری PS4 حذف شد که این حرف به پیش می آید که آیا شاهد معرفی این بازی عالی برای PC نیز خواهیم بود یا نه. باید منتظر بود و دید چه اتفاقی برای این بازی خواهد افتاد.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات