ویدیو: تریلر فیلم Mulan

ویدیو: تریلر فیلم Mulan

امیر پورمحمد ۲۳ تیر ۱۳۹۸ نظرات

بررسی تریلر منتشر شده کمپانی دیزنی (Disney) از فیلم مولان (Molan). با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر فیلم Mulan

حدود یک دهه است که شرکت دیزنی پروژه جدیدی را بر اساس ساخت فیلم‌های پر زرق و برق از این انیمیشن‌ها نوستالژی خود پایه گذاری کرده است. پروژه ای که با موفقیت هر یک از عنوان‌هایش کمپانی را برای ادامه راه هر چه بیشتر ترغیب می کند.

در این چند ساله فروش حاصل از آثاری همچون دیو و دلبر (Beauty and the Beast)، دامبو (Dumbo) و کتاب جنگل (The Jungle Book) علی رقم نا موفق ماندن برخی از آثار همچون علاءالدین (Aladdin) و تارزان (Tarzan) جیب شرکت دیزنی را پر از پول کرده اند.

پوستر فیلم Mulan

پوستر فیلم Mulan

در آخرین آپدیت خبری سینما، تریلری از فیلم مولان به  صورت رسمی توسط شرکت دیزنی منتشر شد. انیمیشن اصلی که در سال ۱۹۹۸ توسط دیزنی منتشر شده است روایت کننده داستان دختری جوان به نام مولان است که مجبور به ازدواجی از پیش تعیین شده می شود. از قضا در آن زمان جنگی رخ می دهد و فرمانی مبنی بر حضور یافتن یک مرد از هر خانواده توسط امپراتور صادر می شود. مولان نیز هم برای فرار از این ازدواج و هم برای جایگزین شدن به جای پدر بیمارش خود را به جای یک مرد جا زده و وارد ارتش اپراتوری می شود. اما او در این میان عاشق فرمانده ارتش امپراتوری شده و…


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر جدید فیلم Beauty and the Beast


این فیلم نیز با توجه به  تجربه موفق دیزنی در استفاده از بازیگران معروف در فیلم دیو دلبر (منظور اما واتسون) دارای تیمی محبوبی از بازیگران آسیایی همچون جت لی (Jet Li) و لیو ییفئی (Liu Yifei) است.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Niki Caro

تهیه کننده: Chris Bender و Tendo Nagenda

نویسنده: Elizabeth Martin، Lauren Hynek و Rick Jaffa

ستارگان: Liu Yifei، Donnie Yen، Jason Scott Lee، Yoson An و Jet Li

بودجه ساخت: اعلام نشده است

تاریخ اکران: ۲۷ مارس ۲۰۲۰

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات