خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675165742.7221250534057617187500' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

E3 2019: معرفی بازی Bleeding Edge | گیمر
E3 2019: معرفی بازی Bleeding Edge

E3 2019: معرفی بازی Bleeding Edge

احمد هاتفی ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

مایکروسافت طبق قولی که داده بود از تعدادی بازی جدید در ژانرهای مختلف رونمایی کرد که یکی از آن ها عنوان Bleeding Edge بود. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: معرفی بازی Bleeding Edge

Bleeding Edge اثر جدید استودیو نینجا تئوری می باشد که توسط مایکروسافت خریداری شده و باید منتظر اخبار زیادی از این استودیو خلاق در آینده باشیم.

بازی Hellblade نیز اثر استودیو Ninja Theory می باشد که توانست به عنوان یک بازی مستقل نمرات خوبی بگیرد و همین موفقیت باعث شد تا این استودیو توسط مایکروسافت خریداری شود.

با اینکه تریلر بازی Bleeding Edge چند روز پیش لو رفته بود اما مایکروسافت رسما از این عنوان در کنفرانس خود پرده برداری کرد و اطلاعاتی نیز از آن منتشر شد.

این بازی در سبک اکشن رقابتی آنلاین خواهد بود که گیمرها می توانند در قالب تیم های ۴ نفره رو در روی هم قرار بگیرند و با هم به رقابت بپردازند.

نسخه آلفای بازی Bleeding Edge در تاریخ ۶ تیرماه برای کاربران PC و Xbox One در دسترس خواهد بود. در ادامه می توانید تریلر بازی که در کنفرانس مایکروسافت منتشر شد را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات