گیم‌تیوب: تقابل فوق العاده Ramzes666 و Miracle در مسابقات عمومی

گیم‌تیوب: تقابل فوق العاده Ramzes666 و Miracle در مسابقات عمومی

پیمان ادیب ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

Dota 2 یکی از بازی هایی است که در کل جهان بازیکنان بسیار زیادی دارد و توانسته تا با ایجاد تجربه ای عالی، گیمرهای زیادی را به خود جلب کند. امروز می خواهیم تا نگاهی داشته باشیم به برخورد دو تا از بازیکنانی که در بالاترین سطح این بازی را انجام می دهند. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: تقابل فوق العاده Ramzes666 و Miracle در مسابقات عمومی

قبل از اینکه به بررسی بازی بپردازیم می خواهیم تا اطلاعاتی در مورد این دو بازیکن بزرگ به شما بدهیم:

Ramzes666

Roman Kushnarev (اصلیت: روسی) که او را به اسم Ramzes666 می شناسیم یکی از بازیکن های حرفه ای دوتا ۲ است و در حال حاضر برای تیم Virtus.pro بازی می کند.

نقش اصلی او Carry است و بعضی وقت ها Captain بودن تیم را بر عهده دارد. این بازیکن در تاریخ ۲۵ آوریل ۱۹۹۹ به دنیا آمده است که اگر حساب کنیم او هم اکنون ۱۹ ساله است.

قبلا او را به اسم های Ramzes و یا SIXSIXSIX می شناختیم، هیرو های مورد علاقه او Life Stealer، Ursa و Juggernaut است.

این بازیکن تا به حال توانسته با فعالیت در این زمینه نزدیک به یک و نیم میلیون دلار در آمد داشته باشد.

Miracle

عامر البرقاوی بازیکن دورگه که از پدری اردنی و مادری لهستانی به دنیا آمده است و او را به اسم مستعار Miracle می شناسیم، جزو یکی از شاخص ترین و مشهور ترین بازیکنان در دوتا ۲ به شمار می رود.

او در تاریخ ۲۰ ژوئن ۱۹۹۷ به دنیا آمده است یعنی او هم اکنون ۲۱ سال دارد و برای تیم Team Liquid نقش Solo Middle یا Carry انجام می دهد.

هیرو های مورد علاقه او Invoker، Shadow Fiend و Anti-Mage هستند که اگر شما شناخت کمی از او داشته باشید می دانید که او یکی از یا حتی می توان گفت بهترین بازیکن هیرو Invoker می باشد.

میراکل تاکنون توانسته است تا درآمدی نزدیک به ۴ میلیون دلار از این بازی داشته باشد.


بیشتر بدانید: Artifact بازی کارت Dota 2 منتشر شد


رقابت فوق العاده دو بازیکن در مسابقات عمومی

اگر شما با این بازی آشنایی ندارید باید بگوییم که قسمتی در این بازی وجود دارد که می توانید از طریق آن بازی افرادی که از نظر Rank بهتر از بقیه هستند را دنبال کنید.

بعضی اوقات اگر بازیکنی که در یک تیم مشهور بازی می کند در مسابقات عمومی حاضر شود، بازی دوتا ۲ به صورت خودکار آن بازی را در قسمت Watch می آورد و شما می توانید از تماشای آن لذت ببرید.

در این ویدئو Miracle با یکی از هیرو های مورد علاقه خود یعنی Anti-Mage در برابر هیرو Terrorblade از Ramzes666 قرار می گیرد، در طول بازی رقابت و تقابل بسیار جذابی بین دو بازیکن روی می دهد. امیدواریم از تماشای این ویدئو لذت ببرید.

دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات