خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675174650.0226840972900390625000' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

تصویری جدید از فیلم Joker منتشر شد | گیمر
تصویری جدید از فیلم Joker منتشر شد

تصویری جدید از فیلم Joker منتشر شد

امیر پورمحمد ۰۵ مهر ۱۳۹۷ نظرات

انتشار تصویری جدید از فیلم جوکر (Joker) توسط کارگردان مجموعه در اینیستاگرام. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تاد فیلیپس (Todd Phillips) کارگردان فیلم در حال ساخت جوکر که آخرین مجموعه از سری فیلم ها و حضور های شخصیت کامیک جوکر از دنیای سینمایی دی سی (DC) است در آخرین پست خود در اینیستاگرام، تصویری جدید از آقای خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) را در گیریم شخصیت جوکر نشان داد. در این تصویر آقای فینیکس در لباس کامل یک دلقک دیده می شوند.

تصویری جدید از فیلم Joker

در کپشن این پست کلمه در حال کار نوشته شد است که نشان دهنده بازی آقای فینیکس در نقش این شخصیت است. داستان این فیلم به تبدیل شدن آرتور فلک (اسم واقعی شخصیت جوکر) به پادشاه دنیای خلاف کاری دی سی اشاره دارد. از آنجایی نیز که آقای فینیکس در این عکس لباس یک دلقک ساده را پوشیده است احتمال می رود این سکانس ها مربوط به دورانی است که شخصیت فلک یک انسان عادی و در واقع یک دلقک ساده بوده است.

 

این پست که در ادامه پست هفته قبل آقای فیلیپس از آغاز گریم شخصیت جوکر منتشر شده است نشان دهنده طی سرعتی مراحل ساخت این فیلم است.

فیلم جوکر برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

فیلم اختصاصی Joker ساخته می‌شود

Comic-Con 2018: تاریخ اکران فیلم اختصاصی جوکر مشخص شد

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات