داستان احتمالی قسمت دوم فیلم Doctor Strange

داستان احتمالی قسمت دوم فیلم Doctor Strange

امیر پورمحمد ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

بررسی شایعات منتشره در مورد حضور شخصیت نمور (Namor) در فیلم دکتر استرنج  (Doctor Strange). با گیمر همراه باشید.

 

داستان احتمالی قسمت دوم فیلم Doctor Strange

چندی پیش خبر معرفی شخصیت کامیک جدید از دنیای سینمای مارول (MCU) به نام نمور در رسانه ها منتشر شد. انتشار این خبر این سؤال را مطرح کرد که آیا این شخصیت فیلمی اختصاصی خواهد داشت یا در فیلم دیگری حضور خواهد داشت. البته با توجه به ماهیت ساید کیکی (شاگرد قهرمان) این شخصیت، احتمال حضور وی در یک فیلم مجزا بیشتر است.


بیشتر بدانید: یک عمر شاهکار سینما؛ چگونه شروع به تماشای سری فیلم های مارول کنیم؟


حال اسکات دریکسون (Scott Derrickson) کارگردان چند فیلم از دنیای سینمایی مارول، جلدی از یک کامیک بوک را توییت کرده است. این جلد که مربوط به قسمت اول سری کامیک بوک های خود ترس: آب های عمیق (Fear Itself: The Deep #1) است روایت کننده داستان هایی از شخصیت دکتر اسنترج و نمور است.

فیلم,سینما,دنیای سینمایی مارول,فیلم جدید,دکتر استرنج دو,فیلم دکتر استرنج دو ساخته می شود,داستان فیلم دکتر استرنج 2,کامیک بوک دکتر استرنج,داستان احتمالی دکتر استرنج 2,شخصیت کامیک نمور,حضور شخصیت نمور در فیلم دکتر استرنج, Namor, Doctor Strange, Doctor Strange 2, MCU

کامیک بوک دکتر استرنج

باید گفت آقای اسکات با جواب های عجیب و طفره رفتن در بخش کامنت این توییت در صدد گمراه کردن طرفداران و به نوعی شوخی با آنان است، ولی با کنار هم گذاشتن شایعان و خبر های تائید شده به آسانی می توان دریافت که داستان قسمت دوم فیلم دکتر استرنج بر مبنای این کامیک بوک ها خواهد بود.


بیشتر بدانید: نگاهی نزدیک به فیلم Avengers: Infinity War – انتقام جویان: جنگ بی نهایت (قسمت دوم)


تا کنون تاریخ اکران و حتی شروع فیلم برداری برای قسمت دوم فیلم دکتر استرنج اعلام نشده است و همه چیز در حد شایعات و تئوری هایی با توجه به این شایعات به سر می رد. حال باید صبر کرد تا خبری رسمی در مورد این فیلم منتشر شود.


بیشتر بخوانید:

ارزش دنیای Marvel از مرز ۵ میلیارد دلار گذشت

یادبود نهایی Stan Lee در فیلم Captain Marvel

چه کسانی تانوس را شکست خوتهند داد؟

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات