بازی های رایگان ماه آوریل PS Plus مشخص شدند

بازی های رایگان ماه آوریل PS Plus مشخص شدند

پیمان ادیب ۰۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

ماه آوریل امسال شاهد دو بازی رایگان برای دارندگان اشتراک PS Plus هستیم که شما می توانید به مدت یک ماه آنها را بازی کنید. با گیمر همراه باشید.

 

بازی های رایگان ماه آوریل PS Plus مشخص شدند

مثل همیشه Sony بازی هایی را به صورت رایگان در اختیار دارندگان اشتراک PS Plus قرار داده است. قرار است دو بازی Conan Exiles و The Surge به زودی برای افرادی که کنسول PS4 دارند به صورت رایگان قابل دسترسی باشد.

اگر شما فکر می کنید که احتمالا کم و کاستی در این بین هست باید بگوییم که Sony دیگر بازی های PS3 و PS Vita را به قسمت بازی های رایگان ماهانه PS Plus اضافه نخواهد کرد، در عوض شما خواهید توانست دو بازی PS4 را به صورت رایگان بازی کنید.

بازی Conan Exiles در سال ۲۰۱۹ برای کنسول های PS4 و Xbox One و PC منتشر شده بود. در این بازی شما قادر به ساخت شخصیت از انواع نژاد ها هستید، شما باید بتوانید تشنگی و گرسنگی کاراکتر خود را کنترل کنید.

حتی قابلیت انتخاب یک دین و مذهب برای شما امکان پذیر است. بازی پس از انتشار نتوانست خوب عمل کند ولی مطمئنا هنوز هم ارزش بازی کردن را دارد.


بیشتر بدانید: تا به امروز ۸۶ میلیون کنسول PS4 به بازار عرضه شده است


بازی The Surge که توسط Deck13 Interactive تولید شده بود در سال ۲۰۱۷ روانه بازار شد و بیشتر بازیکنان به این بازی به چشم نسخه علمی تخیلی سری Dark Souls نگاه می کنند.

در این بازی شما در برابر انسان های رباط نما که قدرت اراده خود را از دست داده اند قرار خواهید گرفت. این بازی درجه سختی بالایی دارد و اگر دنبال چالش در بازی های ویدیویی هستید این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات