یادبود نهایی Stan Lee در فیلم Captain Marvel

یادبود نهایی Stan Lee در فیلم Captain Marvel

امیر پورمحمد ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

پس از مرگ آقای استن لی (Stan Lee) فیلم کاپتان مارول (Captain Marvel) اولین فیلم خواهد بود که وی در آن حضور نخواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

یادبود نهایی Stan Lee در فیلم Captain Marvel

از زمان مرگ آقای است لی در سال گذشته، فیلم کاپتان مارول اولین فیل از دنیای گسترده سینمایی مارول (MCU) خواهد بود بدون حضور آقای لی در تار پودش اکران خواهد شد. از همین رو سازندگان این فیلم چندی پیش از وجود یک بخش کوتاه در میان و شاید در انتهای فیلم در مورد آقای لی خبر می دهند. این فیلم کوتاه که در میان فیلم اصلی گنجانده شده است حاوی زندگی نامه آقای لی و چگونگی خلق دنیای کامیک مارول توسط وی خواهد بود.

فیلم,سینما,فیلم جدید,تاریخ اکران فیلم کاپتان مارول,تیزر ابتدایی مارول,استن لی,مرگ استن لی,استن لی در فیلم های مارول,استن لی در فیلم کاپتان مارول,تشکر مارول از استن لی,استن لی در فیلم های مارول حضور نخواهد داشت,آخرین حضور استن لی در فیلم های مارول, Captain Marvel, Stan Lee

استن لی در فیلم ثور

علاوه بر این کمپانی مارول از اضافه شدن چهره آقای لی به تیزر ابتدایی فیلم های مارول خبر داد. در حال حاضر تیزر دامی این شرکت حاوی تصاویری از قهرمانان مارول همچون هالک (Hulk)، مرد آهنی (Iron Man) و… در میان لوگوی مارول است.


بیشتر بدانید: Stan Lee قهرمان واقعی دنیای کامیک در سن ۹۵ سالگی در گذشت


شایعات مبنی بر این هستند که در انتهای این تیزر پیامی از سوی کمپانی مارول با متن آقای لی از شما متشکریم نیز به نمایش در خواهد آمد.


بیشتر بخوانید:

یک عمر شاهکار سینما؛ چگونه شروع به تماشای سری فیلم های مارول کنیم؟

Comic Con Experience: پوستر جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد

نگاهی نزدیک به فیلم Avengers: Infinity War – انتقام جویان: جنگ بی نهایت (قسمت اول)

 

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات