انتشار تصاویر جدیدی از فیلم Hellboy

انتشار تصاویر جدیدی از فیلم Hellboy

امیر پورمحمد ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

بررسی تصاویر جدید منتشر شده از فیلم پسر جهنمی (Hellboy). با گیمر همراه باشید.

 

انتشار تصاویر جدیدی از فیلم Hellboy

چندی پیش تصاویری جدید از فیلم پسر جهنمی منتشر شد که نشان دهنده تصاویری از شخصیت بلاد کوئین با بازی میلا جوویچ (Milla Jovovich) است. این هفته به همراه این تصویر دو عکس دیگر که یکی از آن ها فقط نشان دهنده شخصیت پسر جهنمی و دیگر نمایشگر یکی از مأمورین اداره تحقیقات پارانورمال با نقش آفرینی ساشا لان (Sasha Lane) است نیز منتشر شدند.


بیشتر بدانید:  ساخت سریال Punisher و Jessica Jones لغو شد


علاوه بر این هفته طی یک مصاحبه کوتاه خانم جوویچ در مورد نقش خود این گونه گفتند:

«افتخار بزرگی است که من توانسته ام بخشی از این مجموعه فیلم باشم. فیلم برداری این فیلم نیز در جای خود بسیار سرگرم کننده بود. شخصیتی که من در این فیلم بازی می کنم، شدیداً مرموز است ولی در کل شخصیتی مهربان دارد. فقط نمی دانم چرا همه می خواهند او را بکشند. او می خواهد دنیای هیولا ها و انسان ها را با هم یکی کند ولی هیچ کس توان تحمل این اتفاق را ندارد.»

فیلم,سینما,فیلم جدید,بازیگران فیلم پسر جهنمی,ریبوت فیلم پسر جهنمی,پسر جهنمی قسمت سوم,فیلم پسر جهنمی,کامیک بوک پسر جهنمی,میلا جووچ در فیلم پسر جهنمی,تصاویر جدید از فیلم پسر جهنمی, Hellboy, Milla Jovovich

انتشار این تصاویر و ارائه اطلاعاتی در مورد فیلم نشانگر نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم در ماه آوریل است. البته انتشار چندین تریلر دیگر نیز در هفته های آینده دور از انتظار نیست.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۲ آوریل امسال برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

اولین تریلر فیلم ریبوت Hellboy به زودی منتشر خواهد شد

اسپویل داستانی فیلم جدید Hellboy با توجه به کامیک بوک ها

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات