اولین تریلر فیلم ریبوت Hellboy به زودی منتشر خواهد شد

اولین تریلر فیلم ریبوت Hellboy به زودی منتشر خواهد شد

امیر پورمحمد ۲۸ آذر ۱۳۹۷ نظرات

بررسی شایعات مبنی بر انتشار اولین تریلر فیلم ریبوت پسر جهنمی (Hellboy) در این ماه. با گیمر همراه باشد.

اولین تریلر فیلم ریبوت Hellboy به زودی منتشر خواهد شد

طرفداران دنیای کامیک پسر جهنمی چند وقتی است که  به خاطر عدم وجود هیچ تریلری از فیلم شاکی هستند. اما در آخرین آپدیت خبری سینما، سات تریلر ترک (Trailer Track) به صورت رسمی اعلام کرد اولین تریلر این فیلم توسط سازندگان ادیت شده است و به زودی در فضای مجازی و اینترنت منتشر خواهد شد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,ریبوت فیلم پسر جهنمی,تاریخ اکران فیلم پسر جهنمی,بازیگران فیلم پسر جهنمی,اولین تریلر فیلم پسر جهنمی,تریلر فیلم ریبوت پسر جهنمی,زمان انتشار تریلر فیلم پسر جهنمی,دیوید هاربر در فیلم پسر جهنمی,مایک میگنولا خالق شخصیت پسر جهنمی, Hell Boy, Comic-Con, Guillermo del Toro, Mike Mignola, David Harbour

البته انتظار می رفت در کامیک کان (Comic-Con) هفته گذشته یعنی کامیک کان برزیل (Brazil Comic-Con) اولین تریلر این فیلم منتشر شود. البته لازم به ذکر است چندین عکس در پنل خبری Lionsgate در مورد این فیلم منتشر گردید. این تصاویر که بر خلاف درخواست سازندگان فیلم در فضای مجازی منتشر شده اند چیزی از داستان فیلم را افشا نکردند. در نتیجه علی رقم فاش شدن این تصاویر کمبود یک تریلر درست حسابی در مورد این فیلم احساس می شود.


بیشتر بدانید: اسپویل داستانی فیلم جدید Hellboy با توجه به کامیک بوک ها


روند ساخت فیلم نیز با سرعت تمام رو به جلو است. چندی پیش کمپانی سازنده اولین تست بازخوردی را بر روی چندین گروه از افراد عادی انجام داد تا بار خورد آن ها از فیلم را تجربه کند. با توجه به اخبار منتشره تمام افرادی که فیلم را مشاهده کرده اند از آن رضایت کامل داشته اند.

 

آقای مایک میگنولا (Mike Mignola) خالق شخصیت پسر جهنمی نیز در مورد کنار گذاشته شدن تیم بازیگری و سازندگان قبلی فیلم و شروعی دوباره برای خلق این اثر در مصاحبه ای که با وی صورت گرفت این گونه گفتند:

«خود من شک بسیاری برای انجام این کار داشتم. آیا تمام کردن دنیایی که توسط گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro) خلق شده است کار درستی است؟ درست است ما خ داستانی را متوقف کردیم و کارگردانی را بر عهده نل گذاشتیم. او کارگردانی است که در ساخت فیلم های ترسناک استاد شده است. خوب ما نیز فیلمی تاریک تر از آنچه وجود داشت می خواستیم، پس در نتیجه این انتخاب درست بوده است. بگذارید او گاری را که بلد است انجام دهد.»


بیشتر بدانید: اخبار جدید در مورد ریبوت فیلم Hellboy


از سویی نیز با کنار گذاشتن بازیگر دو قسمت قبلی یعنی آقای پرلمن (Perlman) و جایگزین کردنش ا آقای دیوید هاربر (David Harbour) فیلم کاملاً از نو ساخته خواهد شد. تمام عوامل و بازیگران از نو انتخاب خواهد شد و در واقع فیلمی جدید از دنیای کامیک بوکی پسر جهنمی متولد خواهد شد.

از سایر بازی گرانی که در این فیلم حضور خواهند داشت می توان به ایان مک شان (Ian McShane)، میلا جووویچ (Milla Jovovich) و ساشا لان (Sasha Lane) اشاره کرد. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

دیوید هاربر: ریبوت فیلم Hellboy ترسناک خواهد بود

Ed Skrein از بازی در فیلم Hellboy کناره‌گیری کرد

ریبوت انیمیشن Shrek ساخته می شود

 

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات