فروش بازی Horizon Zero Dawn به بیش از ۱۰ میلیون نسخه رسید

فروش بازی Horizon Zero Dawn به بیش از ۱۰ میلیون نسخه رسید

احمد هاتفی ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Horizon Zero Dawn مدیر عامل استودیو Guerrilla Games اعلام کرده است که این عنوان توانسته بیضش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته باشد. با گیمر همراه باشید.

 

فروش بازی Horizon Zero Dawn به بیش از ۱۰ میلیون نسخه رسید

Horizon Zero Dawn از انحصاری های شاهکار پلی استیشن ۴ می باشد که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این عنوان به خوبی می تواند ارتباط بین ربات ها و انسان ها را برقرار کند و تناسبی که در این بازی وجود دارد می تواند آن را به یکی از لذت بخش ترین انحصاری های سونی تبدیل کند.

Aloy٬ Guerrilla Games٬ PS5٬ Horizon Zero Dawn٬ PS4٬ استودیو گوریلا گیمز٬ اطلاعات جدید بازی horizon zero dawn٬

هرمن هولست، مدیر عامل استودیو گوریلا گیمز می باشد که در جدیدترین اخبار این عنوان از میزان فروش خبر داده و اطلاعاتی را نیز برای علاقه مندان ارائه داده است.

وی در ادامه درباره این موفقیت بزرگ برای بازی Horizon Zero Dawn گفته است:

«باور کردن این موضوع که دو سال کامل از انتشار Horizon Zero Dawn می‌ گذرد سخت است. وقتی که در ۲۸ فوریه بازی منتشر شد، من در مراسم GDC بودم و در کنار گروهی از اعضای استودیو  Guerrilla و شوهی یوشیدا، بی‌ قرار بودیم. بازخوردهای اولیه خبر از عملکرد بسیار خوب ما می‌ داد ولی ما هیچ وقت تصور نمی‌ کردیم که همچنان در سال ۲۰۱۹ پیام‌ های تشکر از بازیکن‌ هایمان دریافت کنیم.

ولی امروز، بیش از ۱۰ میلیون نسخه از بازی فروش رفته است. حتی فکر کردن به این که توانستیم این تعداد بازیکن را با داستان Aloy همراه کنیم بسیار عجیب و شگفت‌ آور است. ما از اعماق وجود خود از تمام فعالیت‌ های بازیکنان و مخصوصا به اشتراک گذاشتن لحظه‌ های مورد علاقه‌ ی خود از داستان Aloy، به وجد آمده‌ ایم.»

Aloy٬ Guerrilla Games٬ PS5٬ Horizon Zero Dawn٬ PS4٬ استودیو گوریلا گیمز٬ اطلاعات جدید بازی horizon zero dawn٬

با این وجود می توان حدس زد که استودیو گوریلا گیمز در فکر نسخه بعدی بازی است تا ادامه داستان را در آن روایت کند.

اگر رقم ۱۰ میلیون نسخه برایتان کم محسوب می شود باید بگم که برخی از بازی با این که بر روی چندین پلتفرم منتشر می شوند بازهم نمی توانند به همچین رقمی دستیابی داشته باشند!

با توجه به شایعاتی که درباره کنسول PS5 در ماه های گذشته منتشر شده است انتظار می رود نسخه جدید بازی برای این پلتفرم منتشر شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

نمرات بازی Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds مشخص شد

ویدیو: Horizon Zero Dawn یک سالگی‌ات مبارک

۷ ویژگی که Horizon Zero Dawn 2 باید داشته باشد

ویدیو: تریلر داستانی بازی Far Cry New Dawn

معرفی و بررسی بازی Florence

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات