Comic Con Experience: اولین تیزر فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

Comic Con Experience: اولین تیزر فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

امیر پورمحمد ۲۰ آذر ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به تیزر فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) که در نمایشگاه کامیک کان برزیل (Brazil Comic-Con) منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

در نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) امسال چندی پیش پنل خبری شبکه اچ بی او (HBO) تیزری کوتاه از فصل هشتم سریال محبوب و پر طرفدار بازی تاج تخت را منتشر کرد. از آنجایی که فصل هشتم این سریال قرار است آخرین فصل از سریال طولانی بازی تاج تخت باشد، اکثر توجه ها بر روی این سریال است. آیا این سریال همانند سریال های هم رده خود مانند بریکینگ بد (Breaking Bad) با پایانی مناسب طرفداران سینما را رازی خواهد کرد و یا مانند سریال های پایین رده تر فصل هشتم این سریال باعث گنگ تر شدن داستان در حالی که ادامه ای برای آن وجود ندارد خواهد شد؟


بیشتر بدانید: Comic Con Experience: پوستر جدید فیلم Shazam منتشر شد


خوب باید گفت در حال حاضر در این مورد چیزی نمی توان گفت، چرا که تیزر منتشر شده در این پنل خبری کم تر از آن چیزی بود که بتوان در مورد آن قضاوت کرد. در این تیز کوتاه شاهد تصاویری گرافیکی هستیم که شروع طوفان و یخبندان را از غرب نقشه معروف سریال خبر می دهند. از سویی نیز آتش سوزی از سمت شرق شروع شده است که در میانه به یخبندان ختم می شود. خوب لااقل می توان گفت در این فصل از سریال شاهد نبردی حماسی میان دو قدرت بزرگ سرزمین برای تصاحب تاج و تخت هستیم.

البته لازم به ذکر است تصاویری چند نیز در پنل خبری نمایش داده شده اند که متأسفانه هیچ سند و مدرکی از آن ها در فضای مجازی وجود ندارد. سازندگان سریال نیز در مصاحبه ای که با آن ها شده است، قول انتشار اولین تریلر سریال را پس از تمام شدن ادیت های گرافیکی داده اند.

فصل پایانی سریال تاج تخت در شش قسمت (و یک قسمت ویژه از پشت صحنه) از ماه آوریل سال ۲۰۱۹ شروع به پخش خواهد کرد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

نبود سریال Game Of Thrones در جشنواره Emmy Awards 2017

تورنمنت برای نویسندگی اسپیناف Game of Thrones

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات