فروش مجموعه Batman: Arkham برای Xbox One

فروش مجموعه Batman: Arkham برای Xbox One

پیمان ادیب ۰۶ آذر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی مجموعه بازی های Batman : Arkham به صورت یک Bundle برای Xbox One عرضه می شود. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

فروش مجموعه Batman: Arkham برای Xbox One

۵ سال قبل یک Bundle به نام The Batman Arkham Collection به بازار عرضه شد که امروز نیز می توان این Bundle را با همان عنوان برای Xbox One مشاهده کرد. این سری بازی Batman یک تجربه کامل از این بازی را به شما ارائه می دهد.

این Bundle هم اکنون برای بازیکنان Xbox One در دسترس است که شامل بازی های Batman : Arkham Asylum ، Batman : Arkham City و Batman : Arkham Knight می شود که دو بازی آخر شامل تمامی آپدیت های بازی و نسخه های Remsatered می شود.

شما می توانید این Bundle را به قیمت ۴۹.۹۹ پوند خریداری کنید که شامل تعداد بسیار زیادی اسکین ها (Skin) و چالش های پک های DLC می شود. اگر شما به شخصیت Batman علاقه دارید یا می خواهید تجریه بازی کردن این سری را داشته باشید این Bundle بهترین پیشنهاد برای شما می تواند باشد.

شما می توانید با مراجعه به Xbox Store و با خرید این بازی به دانلود این مجموعه بپردازید و از آن لذت ببرید.

batman٬ Batman : Arkham Asylum٬ Batman : Arkham Knight٬ Batman برای Xbox One٬ Batman: Arkham City٬ Bundle بازی Batman برای Xbox One٬ بازی Batman برای Xbox One٬ باندل بازی Batman برای Xbox One٬ سری بازی های Batman٬ سه گانه بازی Batman٬ نسخه remastered بازی Batman برای Xbox One

فروش Bundle بازی Batman

توضیحات Bundle:

مجموعه Arkham شامل ۳ ورژن این بازی همراه با تمامی محتویات تا به الآن می شود که در یک مجموعه کامل عرضه می گردد. شما می توانید دو تا از بازی هایی که باعث تحسین منتقدان از این بازی شده است (Arkham Asylum و Arkham City) را به صورت Remastered و همراه با تمامی آپدیت های بازی تهیه کنید. همچنین می توانید تجربه خود از این بازی را با تمام کردن Arkham Knight تکمیل کنید که دارای توانایی ها و ابزار های مختلف بیشتر نسبت به دو بازی قبلی است.

 

 


بیشتر بخوانید :

ویدیو: اطلاعات جدید بازی Dayz

ویدیو: گیم‌پلی شخصیت Nero در بازی Devil May Cry 5

ویدیو: نقشه‌های جدید بازی Black Ops 4 لو رفتند

سقوط باورنکردنی قیمت Fallout 76

جزئیات اولین آپدیت Fallout 76

منبع:

TheXboxHub

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات