تخفیفات بلک فرایدی ۲۰۱۸ فروشگاه PlayStation

تخفیفات بلک فرایدی ۲۰۱۸ فروشگاه PlayStation

احمد هاتفی ۲۲ آبان ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی سونی به تازگی اخباری درباره تخفیفات رویداد بلک فرایدی سال ۲۰۱۸ فروشگاه پلی استیشن منتشر کرده و زمان آغاز آن را نیز مشخص نموده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

رویداد بلک فرایدی به زودی آغاز خواهد شد و کمپانی های بازی ساز و سرگرمی هم شروع به معرفی محصولات خود کرده اند تا بتوانند در این مراسم نسبت به فروش آن ها اقدام نمایند.

سونی اعلام کرده است که بلک فرایدی فروشگاه پلی استیشن، در ایالات متحده از تاریخ ۲۷ آبان ماه آغاز و تا ۵ آذر ماه ادامه خواهد داشت. این رویداد با کمی تاخیر در کانادا از یکم آذرماه شروع می شود و تا نهم آذر ادامه خواهد داشت.

تخفیفات این فروشگاه روی باندل دستگاه‌ ها، لوازم جانبی نظیر کنترلرها و هدست پلی استیشن VR و البته اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس اعمال خواهد شد.

PS4 , Playstation , Black friday , Sony , Spider-Man , تخفیفات فروشگاه پلی استیشن , جمعه سیاه فروشگاه پلی استیشن , تخفیفات فروشگاه پلی استیشن در رویداد بلک فرایدی , سونی , پلی استیشن 4 , اسپایدرمن , مرد عنکبوتی , پلی استیشن وی ار

PlayStation

بنابراین علاقه مندان می توانند در این رویداد باندل پلی استیشن ۴ بازی Spider-Man را با قیمت ۲۰۰ دلار امریکا یا ۲۶۰ دلار کانادا خریداری کنند که کنسول استاندارد یک ترابایتی PS4 و یک نسخه از تازه‌ ترین بازی استودیو اینسامنیاک گیمز را در اختیار می‌ گذارد.

قیمت کنترلرهای اضافی کنسول PS4در این رویداد، ۴۰ دلار امریکا یا ۵۰ دلار کانادا قیمت خواهد داشت که از میان رنگ‌ های متنوع آن می‌ توان به رنگ‌ های Blue Camouflage و Magma Red اشاره کرد. قیمت PS VR نیز تا ۲۰۰ دلار امریکا یا ۲۵۰ دلار کانادا کاهش پیدا می کند.

همچنین کاربران پلی استیشن پلاس هم می توانند با یک تخفیف ۱۲ ماهه حراج بازی‌ های مختلفی از طریق فروشگاه دیجیتالی پلی‌ استیشن در بازه زمانی ۲۵ آبان تا ۶ آذر (۱۶ تا ۲۷ نوامبر) دسترسی داشته باشند.

فعلا تخفیفات دقیق بازی های این سرویس اعلام نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Awards 2018

آگهی استخدام سونی برای نسل بعدی PlayStation

تخفیفات هفته دوم آبان ماه فروشگاه PlayStation

ویدیو: بازی‌های کنسول PlayStation Classic معرفی شدند

کنسول Playstation Classic در آینده بازی‌های بیشتری دریافت نخواهد کرد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات