گیمزکام ۲۰۱۸: تصاویر جدید بازی Resident Evil 2 Remake

گیمزکام ۲۰۱۸: تصاویر جدید بازی Resident Evil 2 Remake

احمد هاتفی ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Capcom در اخبار جدیدی تصاویری از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر کرده است که تغییرات این عنوان نسبت به نسخه اصلی را به خوبی نشان می دهند. با گیمر همراه باشید.

 

پس از درخشش دوباره سری رزیدنت اویل در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، کمپانی کپ کام تصمیم گرفته عناوین بیشتری از این مجموعه را بازسازی کند تا علاقه مندان بتوانند باری دیگر به تجربه آن ها بپردزاند.

نمایش Resident Evil 2 Remake در نمایشگاه E3 2018 بسیار جالب و در حد انتظار بود که باعث شد علاقه مندان هرچه بیشتر تشنه تجربه دوباره این نسخه باشند و در جدیدترین اخبار شاهد انتشار تصاویر زیبایی از بازی هستیم.

Resident Evil 2 Remake , Resident Evil 2 , Gamescom , Gamescom 2018 , Capcom , تاریخ انتشار بازی Resident Evil 2 Remake , تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2

در کنار انتشار تصاویر، کپ کام اطلاعاتی را نیز درباره د استان بازی ارائه کرده است:

کپ کام همچنین علاوه بر تصاویر منتشر‌شده، اطلاعاتی از داستان شخصیت کلیر در بازی به اشتراک گذاشته است:

«کلیر با هدف پیدا کردن کریس ردفیلد، برادرش، وارد شهر راکون سیتی می‌ شود و صحنه مشهور این شخصیت که وی را سوار بر موتور در حال ورود به شهر نشان می‌ دهد هم در نسخه بازسازی‌ شده وجود خواهد داشت.

کلیر پس از ورود به شهر با شخصیت لیان کندی رو‌برو می‌ شود و پس از آن هم شاهد ماجراجویی‌ های وی در اداره پلیس راکون سیتی هستیم که کلیر امیدوار است در این بنا نشانی از برادرش پیدا کنید. با این حال پس از کمی گشت و گذار، وی با یک دختر بچه که همان شری برکین معروف است رو‌برو می‌ شود و برکین به او می‌ گوید که خطری بزرگ به دنبال وی است.

پس از مدتی کلیر با یک موجود جهش‌ یافته رو‌برو می‌شود که حسابی مهارت‌ های کلیر را به چالش می‌ کشد و وی با تجهیزات محدودی که دارد باید با این موجود رو‌برو شود و برای بقا تلاش کند.

دقیقا مانند لیان، کلیر هم در بازی Resident Evil 2 Remake بخش داستانی خاص خودش را خواهد داشت و شاهد ماجراجویی‌ های وی در راکون سیتی، اداره پلیس و بخش‌ های دیگری از محیط بازی خواهید بود. چهره‌ های آشنایی که در نسخه اصلی بازی حضور داشتند به لطف موتور گرافیکی قدرتمند بازی بازسازی شده‌ اند و در مجموع بخش مربوط به کلیر هم برای طرفداران قدیمی و هم برای طرفداران جدید این بازی لذت‌ بخش خواهد بود.»

Resident Evil 2 Remake , Resident Evil 2 , Gamescom , Gamescom 2018 , Capcom , تاریخ انتشار بازی Resident Evil 2 Remake , تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2

در نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۸ علاقه مندان خواهند توانست به تجربه بازی Resident Evil 2 Remake بپردازند. بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۵ بهمن ماه برای پلتقرم های PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

 


بیشتر بخوانید:

 

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات