ساخت بازی Spider-Man به پایان رسید

ساخت بازی Spider-Man به پایان رسید

احمد هاتفی ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Insomniac Games امروز اعلام کرد که ساخت بازی Spider-Man تمام شده (بازی گلد شده است) و آن ها آماده عرضه بازی به فروشگاه ها هستند. با گیمر همراه باشید.

 

Spider-Man از انحصاری های مورد انتظار پلی استیشن ۴ می باشد که به گفته سازندگان و با توجه به نمایش های این عنوان می توان منتظر یک شاهکار بود.

استودیو Insomniac Games امروز صبح در صفحه رسمی توییتر خود با انتشار توییتی اعلام کرد که بازی Spider-Man گلد شده است. این بدان معنی است که سازندگان شروع به تهیه نسخه کامل بازی برای چاپ روی دیسک کرده اند تا برای ارسال آماده باشند.

متن توییت استودیو Insomniac Games:

«ما خوشحال هستیم که اعلام می کنیم ساخت بازی Spider-Man برای انتشار جهانی این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر، به پایان رسیده است. با تشکر از PlayStation و Marvel Games که در ایجاد ماجراجویی اصلی Spider-Man ما را حمایت کردند.»

Spider-Man , Insomniac Games , PS4 , Spiderman , Marvel , تاریخ انتشار بازی مرد عنکبوتی , تاریخ انتشار بازی Spider-Man

همچنین گفته می شود این استودیو پس از اتمام کار ساخت نسخه اصلی بازی، در حال کار بر روی محتوای اضافی می باشد که بعدا رونمایی خواهد شد.

در پی انتشار خبر به پایان رسیدن ساخت بازی  Spider-Man، استودیو Insomniac Games تصویر جالب و با مزه ای از مرد عنکبوتی منتشر کرده است که پشت میزی نشسته که ممکن است برای علاقه مندان به این شخصیت آشنا باشد؛ چرا که این لحظه در کارتون قدیمی مرد عنکبوتی وجود دارد.

عنوان Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: باندل PS4 Pro بازی Spider-Man معرفی شد

فقط مردعنکبوتی ابرقهرمان بازی Spider-Man است

E3 2018: تریلر جدید بازی Spider-Man

تاریخ انتشار بازی Spider-Man

ویدیو: معرفی لباس Iron Spider در بازی Spider-Man

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات