همچنان God of War صدرنشین چارت انگلستان است

همچنان God of War صدرنشین چارت انگلستان است

احمد هاتفی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

بازی God of War در دومین هفته عرضه اش هم توانسته رده نخست چارت بازی های پرفروش این هفته انگلستان را به نام خود ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

God of War یکی از مهم ترین عناوین سال ۲۰۱۸ است که دومین هفته عرضه اش را پشت سر می گذارد و در این دو هفته توانسته سیر صعودی فروشش را حفظ کند.

بازی God of War این هفته هم رده اول جدول بازی های پرفروش کشور انگلستان را در اختیار گفته است و انتظار می رود این رود تا چندین هفته ادامه داشته باشد.

در رده دوم نیز بازی Far Cry 5 قرار گرفته است که نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.

Nintendo Labo Kit که این هفته توسط نینتندو برای کنسول سوییچ عرضه شده، در اولین هفته عرضه خود در انگلستان به جایگاه سوم بازی های پرفروش انگلستان دست یافت.

البته نسخه Variety این وسیله جانبی / بازی موفق شد در این جایگاه قرار بگیرد و نسخه Robo نینتندو لبو به جایگاهی بهتر از بیستم دست نیافت.

بازی های فیفا ۱۸ و Mario Kart 8 Deluxe نیز نسبت به هفته گذشته تغییری را در خود ایجاد نکرده اند و به ترتیب رده های ۴ و ۵ را همانند هفته پیش در اختیار گرفته اند.

عنوان Fallout 4 نیز نسبت به هفته پیش یک رده صعود داشته است و توانسته این هفته هم روند صعودی خود را تکرار کند و این هفته رده ششم را بنام خود ثبت کرده است.

بازی Call of Duty: WWII که چند هفته ای بود در بین ۱۰ بازی پرفروش قرار نداشت این هفته صعود خوبی داشته و از رده ۱۹ به جایگاه هفتم دست یافته است.

بازی Super Mario Odyssey که همانند دیگر عنوان ماریو پای ثابت چارت انگلستان است، این هفته با افت فروش مواجه بوده و دو رده سقوط داشته است و رده ای بهتر از هشتمی را نصیب خود نکرده است.

بازی PUBG هم این هفته یک رده سقوط داشته است و رده نهم را در اختیار گرفته است.در نهایت جایگاه دهم را بازی GTA V به دست گرفته است که نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.

  1. God of War
  2. Far Cry 5
  3. Nintendo Labo Kit
  4. FIFA 18
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Fallout 4
  7. Call of Duty: WWII
  8. Super Mario Odyssey
  9. PUBG
  10. GTA V

 

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات