ویدیو: گیم‌پلی بازی Wolfenstein II بر روی نینتندو سوییچ

ویدیو: گیم‌پلی بازی Wolfenstein II بر روی نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی بتسدا که از همان اول بازی های خود را برای کنسول نینتندو سوییچ پورت کرده است، در جدیدترین اخبار گیم پلی بازی Wolfenstein II را بر روی این کنسول منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در ابتدا شاهد این بودیم که Panic Button انتشار بازی Skyrim برای نینتندو سوییچ را تایید کرد و در ادامه بازی Doom و بازی Wolfenstein II: The New Colossus نیز برای این کنسول تایید شدند که حسابی هواداران را خوشحال کردند. حال دو بازی اسکایریم و Doom برای این کنسول هیبریدی منتشر شده اند و تنها Wolfenstein II: The New Colossus باقی مانده تا بتسدا حسابی خودی نشان داده باشد.

با توجه به اخبار بازی منتشر شده، در جریان رویداد PAX East ویدیویی از گیم پلی بازی Wolfenstein II: The New Colossus روی نینتندو سوییچ منتشر شده است.

استودیو Panic Button که قبل این نسخه سوییچ بازی Doom را ساخته بود، وظیفه توسعه Wolfenstein II: The New Colossus را برعهده دارد و برای اینکه بتواند این بازی را روی Nintendo Switch پیاده سازی کند، مجبور شده تغییراتی را روی بازی اعمال کند.

بازی روی نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه با رزولوشنی کمتر نسبت به سایر پلتفرم ها اجرا خواهد شد و از نظر بافت و جزئیات، در برخی از قسمت ها شاهد بافت هایی تیره تر نسبت به سایر پلتفرم های بازی هستیم.

البته این موارد به هیچ وجه روی تجربه بازیکنان از Wolfenstein II: The New Colossus تاثیر نخواهد گذاشت.

فعلا تاریخ انتشار این نسخه از بازی ولفنشتاین اعلام نشده است. در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Wolfenstein II: The New Colossus را تماشا کنید.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات