تصویر گرالت روی جلد بازی Soulcalibur 6 قرار گرفت

تصویر گرالت روی جلد بازی Soulcalibur 6 قرار گرفت

احمد هاتفی ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

با توجه به این که عنوان Soulcalibur 6 در فروشگاه آمازون لیست شده است، شاهد فاش شدن تصاویری از آن هستیم که شخصیت گرالت که به عنوان مهمان است، روی جلد بازی قرار گرفته است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو CD Project Red اخیرا به حضور گرالت در یک بازی کاملا جدید که در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد، اشاره کرد.

به دنبال انتشار این خبر طرفداران به این فکر کردند که این کاراکتر احتمالا در بازی جدید مجموعه Soulcalibur قابل بازی خواهد بود و اینگونه نیز شد و حضور گرالت به عنوان کاراکتر مهمان در بازی Soulcalibur VI تایید شد.

به تازگی فروشگاه آمازون نسخه پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان بازی Soulcalibur VI را لیست کرده است که باکس آرت بازی را به نمایش درمی‌ آورد.

Soulcalibur 6,Soulcalibur,Geralt,Bandai Namco,,CD Projekt RED,حضور گرالت در بازی Soulcalibur 6,ویچر

تصویر روی جلد بازی مشابه همان طرح کلیدی است که در زمان تایید حضور گرالت در بازی Soulcalibur VI شاهد آن بودیم و دو کاراکتر «میتسورجی و گرالت» را در کنار یکدیگر نشان می‌ دهد.

همان گونه که از بازی های دیگر بندای نامکو سراغ داریم، این کمپانی دوست دارد تا از طریق باکس آرت به نمایش کاراکتر مهمان بازی بپردازد و پیش از این هم شاهد حضور کاراکتر «لینک» در نسخه گیم کیوب بازی Soulcalibur II، کاراکترهای «یودا» و «دارث ویدر» به ترتیب در نسخه ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ بازی Soulcalibur IV و کاراکتر اتزیو در بازی Soulcalibur V بودیم.

Soulcalibur 6,Soulcalibur,Geralt,Bandai Namco,,CD Projekt RED,حضور گرالت در بازی Soulcalibur 6,ویچر

شخصیت هایی که در بازی حضور خواهند داشت عبارتند از:

  • آیوی
  • زاسالامل
  • کیلیک
  • ژانگوآ
  • نایت‌مِر
  • Groh

تا به حال تاریخ انتشار دقیق بازی اعلام نشده است، اما این بازی در سال جاری میلادی برای PS4، پی سی و Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات