ویدیو: حضور گرالت در بازی Soulcalibur 6

ویدیو: حضور گرالت در بازی Soulcalibur 6

احمد هاتفی ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Bandai Namco به تازگی تریلری از بازی Soulcalibur 6 منتشر کرده است که در آن شاهد حضور شخصیت اصلی سری بازی های ویچر، یعنی گرالت هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

Soulcalibur 6 جدیدترین بازی مبارزه ای کمپانی بندای نامکو است که قرار است در تاریخ در سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

بندای نامکو در آخرین اخبار این عنوان تریلری را منتشر کرده است که شاهد معرفی شخصیت گرالت برای آن هستیم. شخصیت گرالت را بیشتر ما می شناسیم و همه ما با این شخصیت در سری ویچر خاطرات فراروانی را ساخته ایم.

گرالت به عنوان یکی از شخصیت های قابل بازی در عنوان معرفی شده است و باید منتظر ماند و دید چه کمبوهایی برای این کاراکتر در نظر گرفته خواهد شد.

Soulcalibur 6,Bandai Namco,Witcher,CD Projekt RED,Soulcalibur,ویچر,گرالت

صداپیشه اصلی گرالت یعنی «داگ کوکل» نیز برای صداگذاری این کاراکتر در بازی Soulcalibur 6 در نظر گرفته شده است.

گرالت را می‌ توان یک کاراکتر مهمان مناسب و سازگار با بازی Soulcalibur دانست؛ از آنجا که سری بازی‌ های مبارزه‌ ای Soulcalibur با شمشیر و جادو انجام می‌ گیرد و همانطور که می‌ دانید گرالت نیز از این قابلیت‌ ها بهره‌ مند است.

در این تریلر می‌ بینیم که وی نه‌ تنها از شمشیر خود برای شکست دادن حریف استفاده می‌ کند، بلکه از جادوهای خود نیز کمک می‌ گیرد.

Soulcalibur 6,Bandai Namco,Witcher,CD Projekt RED,Soulcalibur,ویچر,گرالت

مدیر انجمن‌ های حاضر در استودیو CD Project Red، «مارسین موموت» در مورد راه‌ یابی شخصیت گرالت به بازی Soulcalibur 6 گفت:

«برای اینکه طراحان حاضر در استودیو بندای نامکو بتوانند گرالت را با جزئيات دقیق در بازی جای دهند ما تمامی مدل‌ ها، انیمیشن‌ ها و طراحی سلاح‌ های گرالت را از بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای آن ها ارسال کردیم.

به نظرم بندای نامکو توانست به‌ زیبایی گرالت را در بازی Soulcalibur طراحی کند و گرالت را طوری نشان دهد که طرفداران هر دو سری انتظار داشتند.»

بازی Soulcalibur 6 در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات