زمان برگزاری کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018

زمان برگزاری کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018

احمد هاتفی ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی مایکروسافت در اخبار جدیدی اطلاعاتی را درباره تاریخ برگزاری کنفرانسش در نمایشگاه E3 2018 منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بدون شک E3 بزرگترین و مهم ترین رویداد صنعت بازی های ویدیویی می باشد که همه ساله در ماه خرداد برگزار می شود.

مایکروسافت که امروزه یکی از بزرگان صنعت بازی سازی محسوب می شود هم چند سالی است که پای ثابت این نمایشگاه به حساب می آید و در جدیدترین اخبار این کمپانی تاریخ برگزاری کنفرانس در نمایشگاه E3 2018 نیز معلوم شده است.

بر این اساس، کنفرانس مایکروسافت ساعت ۲۳:۳۰ یکشنبه ۲۰ خرداد به وقت ایران برگزار خواهد شد. با اینکه هنوز اطلاعات و جزییات دیگری از این کنفرانس و برنامه‌ های مایکروسافت برای آن منتشر نشده، اما می‌ توان انتظار معرفی چند بازی و همچنین انتشار اطلاعاتی مرتبط با Xbox One X را در این رویداد داشت.

به هر حال E3 معتبر‌ترین رویداد گیمینگ سال است و همه کمپانی‌ ها، سعی می‌ کنند با نهایت قدرت در آن حضور پیدا کنند و مایکروسافت هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

قبل مایکروسافت هم کمپانی بتسدا (Bethesda) حضور خود را در این مراسم حتمی کرده و فعلا تاریخ برگزاری کنفرانس های این دو کمپانی معلوم شده است. در آینده نه چندان دور نیز شاهد اخباری درباره زمان برگزاری کنفرانس سونی و دیگر بزرگان حاضر در این نمایشگاه خواهیم بود.

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات