ویدیو تریلر کوتاه فصل دوم سریال Luke Cage

ویدیو تریلر کوتاه فصل دوم سریال Luke Cage

امیر پورمحمد ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

ویدیو تریلر کوتاه فصل دوم سریال Luke Cage

 

نگاهی به تریلر کوتاه منتشر شده از فصل دوم سریال لوک کیج (Luke Cage). با گیمر همراه باشید.

 

دهه گذشته دهه شبکه نتفلیکس (Netflix) بوده است. این شبکه که کار خود را به عنوان یک شبکه محلی و کابلی آغاز کرده بود در چند ساله گذشته پیشرفتی چشم گیر کرده و نامش بر سر زبان ها افتاده است. بزرگ ترین دست آورد این شبکه نیز دست گذاشتن بر روی فیلم نامه هایی بر اساس کامیک بوک ها است. کاری که چندین شبکه گردن کلفت علی رقم سرمایه گذاری و تلاش موفق به کسب طرفداران در آن نشده اند. ساخت سریال بی باک (Daredevil) استارتی برای شروع این زنجیره بود. زنجیره ای که تا کنون ادامه داشته و منجر به ساخت بیش از ده فصل سریال و فیلم شده است. نیاز به ذکر است که نتفلیکس خود را به سریال محدود نکرده و دست به ساخت فیلم های سینمایی بر اساس کامیک بوک ها نیز زده است. فیلم برایت (Bright) با بازی ویل اسمیت (Will Smith) که چندی پیش توسط شبکه نتفلیکس ساخته و منتشر شد توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند.

در آخرین اخبار منتشر شده از این شبکه اطلاعات جدیدی از شخصیت لوک کیج وجود دارد. این شخصیت کار خود را در فصل اول سریال اختصاصی خود آغاز کرد. سپس حضوری پر رنگ در سریال جسیکا جونز (Jessica Jones) داشت و در آخر چند ماه قبل در سریال دیفندرز (The Defenders) حضور یافت. پس از پخش سریال دیفندرز طرفداران این دنیای کامیک خواستار ساخته شدت هر چه زود تر فصل دوم سریال اختصاصی لوک کیج بودند. شبکه نتفلیکس نیز طرفداران را زیاد منظر نگذاشته و چندی پیش اولین تریلر این سریال را منتشر کرد.

در تریلر منتشر شده هیچ خبری از اسپویل داستانی نیست. حتی خبری از سایر شخصیت های سریال نیز در آن نیست. تریلر به قدری کوتاه است که چیزی از آن نمی توان به دست آورد. اما اگر کمی با دقت به آن نگاه کنیم بخشی کوتاه از داستان را می ‌توان حدس زد. پس از درگیری هایی که در فصل اول سریال شاهد آن بودیم اکنون لوک به دنبال باز گرداندن آرامش به محله هارلم است. به احتمال زیاد در این فصل شاهد مبارزات لوک با اوباش محله هارلم به منظور پاکسازی محله باشیم.

این سریال برای پخش در تاریخ ۲۲ ژوئن امسال برنامه ریزی شده است

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

 

سازنده: Cheo Hodari Coker

نویسنده: Archie Goodwin

ستارگان: Mike Colter, Mahershala Ali, Simone Missick, Theo Rossi

شبکه سازنده: Netflix

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات