نقشه و حالت جدید بازی Call of Duty: Black Ops 3

نقشه و حالت جدید بازی Call of Duty: Black Ops 3

احمد هاتفی ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

در آخرین اخبار سری بازی COD، استودیو Trey Arch در اقدامی عجیب نقشه و حالت جدیدی را برای عنوان Call of Duty: Black Ops 3 عرضه کرده و شایعات درباره نسخه بعدی کالاف دیوتی را بیشتر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Call of Duty: Black Ops 3 در سال ۲۰۱۵ عرضه شده است و اکتیویژن همچنان به پشتیبانی از این عنوان ادامه می دهد و بخش آنلاین آن میزبان میلیون ها نفر کاربر می باشد.

استودیو Trey Arch در اقدام عجیبی نقشه و حالتی را به بازی اضافه کرده است.

نام حالت جدید Infected می باشد که در نسخه های مختلف سری COD شاهد آن بوده ایم. در جریان این حالت تمامی بازیکنان به‌ عنوان بازمانده در نقشه بازی قرار می‌ گیرند و پس از چند ثانیه، یکی از بازیکنان آلوده شده و باید مابقی بازیکنان (بازمانده‌ ها) را به هم آلوده کند. حال اگر تمامی بازیکنان آلوده شدند یا زمان تمام شد، برنده بازی مشخص می‌ شود.

Call of Duty: Black Ops 4,Call of Duty: Black Ops 3,Trey Arch,Activision, COD,نقشه جدید بازی Call of Duty: Black Ops 3,حالت جدید بازی Call of Duty: Black Ops 3

در کنار این حالت نقشه ای جدید برای بلک اپس ۳ معرفی شده است که حالت زمستانی نقشه ردوود با نام Redwood Snow است که تفاوت خاصی با حالت اصلی خود ندارد و تنها شکل و شمایل زمستانی به‌ خود گرفته است.

نسخه بعدی Call of Duty از طرف اکتیویژن تایید شده است و بدست همین استودیو Trey Arch در حال ساخت می باشد و انتشار نقشه و حالت جدید برای عنوان Call of Duty: Black Ops 3 می تواند نشانه ای بر این باشد که نسخه بعدی این سری Call of Duty: Black Ops 4 نام خواهد داشت.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات