شایعه: بازی GTA V بین دو شهر مختلف جریان خواهد داشت

شایعه: بازی GTA V بین دو شهر مختلف جریان خواهد داشت

احمد هاتفی ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین شایعات درباره بازی GTA 6 اعلام شده است که این عنوان بین دو شهر مختلف جریان خواهد داشت و شاهد حضور شخصیت زن به عنوان کاراکتر اصلی خواهیم بود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی GTA V در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و تا بحال به بهترین نحو احسن از سوی راک استار پشتیبانی شده است.

کم کم شایعاتی درباره نسخه بعدی این سری به گوش می رسد و به تازگی اعلام شده است که این بازی GTA 6 بین دو شهر جریان خواهد داشت و همچنین کاراکتر اصلی بازی برای اولین بار زن خواهد بود.

البته Rock Star این روزها مشغول ساخت بازی Red Dead Redemption 2 می باشد و تمرکز خود ار برای آن معطوف کرده است. شایعات جدید توسط یک کاربر یوتیوب به نام The Know منتشر شده‌ اند که ادعا دارد از طریق یک سری منابع داخلی این اطلاعات را به دست آورده است.

بر اساس گفته‌ های The Know، بازی GTA 6 در دو شهر جریان خواهد داشت؛ شهر اصلی همان Vice City معروف این مجموعه خواهد بود که بر اساس منطقه میامی طراحی شده و شهر بعدی، در آمریکای جنوبی خواهد بود که برای برخی مراحل، باید به آن سفر کنید. از آن جالب‌ تر، اینکه در این بازی شاهد اولین شخصیت اول زن این سری خواهیم بود.

حال این کاراکتر ممکن است تنها شخصیت قابل‌ بازی در این اثر یا یکی از چند شخصیت قابل‌ بازی آن باشد.

The Know اعلام کرده است که حداقل سه تا چهار سال باید برای انتشار بازی GTA 6 منتظر بمانیم و این زمان با توجه به سابقه راک‌ استار، شاید از این طولانی‌ تر هم بشود. البته مانند هر شایعه دیگری، نباید خیلی اطلاعات منتشر‌ شده توسط این کاربر را جدی گرفت؛ مخصوصا که وی در گذشته هم شایعه‌ های اشتباهی منتشر کرده است.

البته باید این را هم در نظر داشت که وی پیش از معرفی بازی Dark Souls 3، اطلاعات درستی از آن را به اشتراک گذاشته بود.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات