ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Rainbow 6 با محوریت آپدیت Operation Chimera

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Rainbow 6 با محوریت آپدیت Operation Chimera

احمد هاتفی ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

قرار است به زودی آپدیت جدیدی برای بازی Rainbow Six Siege منتشر شود که گیم پلی آن امروز با محوریت بروزرسانی اپراتور Chimera پخش شده است. با گیمر همراه باشید.

 

اگر طرفدار بازی Rainbow Six Siege باشید، حتما می دانید که طی هر آپدیت تعدادی اپراتور جدید به این بازی اضافه می شوند.

حال در جدیدترین اخبار بازی رینبو، گیم پلیی از این عنوان شوتر آنلاین پخش شده است که با محوریت اپراتور Chimera می باشد. دو اپراتور جدید بازی، اپراتورهای CBRN هستند که برای حالت ساده و رقابتی بازی طراحی شده‌ اند. همچنین مشخص شده که هر دو اپراتور جدید دارای سه اسلحه و تعدادی مهارت برای پشتیبانی از تیم خود هستند.

Rainbow Six Siege,Rainbow,Rainbow 6,Operation Chimera,Ubisoft, اپدیت جدید بازی رینبو, رینبو

«فینکا» اولین شخصیت آپدیت Operation Chimera است که قابلیت ویژه‌ اش «Adrenal Surge» نام دارد. وی از طریق این ویژگی می‌ تواند نوار سلامت تیم خود را تقویت کرده و در زمان مناسب، آن‌ ها را Revive کند. همچنین زمانی که از قابلیت فینکا برای هم تیمی‌ هایتان استفاده می‌ کنید، می‌ توانند از بین سیم‌ های خاردار سریع‌ تر حرکت کرده و از طرفی تاثیر بعضی از نارنجک‌ های بازی، زودتر از بین خواهد رفت.

اما این مهارت دائمی نیست و دو دوبار در طول هر بازی می‌ توانید از آن استفاده کنید و به‌ درد مواقعی می‌ خورد که تیم شما از گازهای سمی یا پهباد‌های الکتریکی استفاده می‌ کند.

Rainbow Six Siege,Rainbow,Rainbow 6,Operation Chimera,Ubisoft, اپدیت جدید بازی رینبو, رینبو

دومین اپراتور به‌ روزرسانی Operation Chimera «لیون» نام دارد که مهارت ویژه‌ اش یک پهباد است که با فرستادن آن می‌ تواند محیط‌ های بازی را اسکن کرده و اگر شخصی در جریان این اسکن شناسایی شود، برای لیون و سایر هم‌ تیمی‌ هایش روی نقشه ظاهر می‌ شود.

لیون در هر بازی سه بار می‌ تواند از قابلیت پهباد خود استفاده کند و بین هر استفاده، باید مدت زمانی را برای بازیابی مجدد پهباد منتظر بمانید.

آپدیت Operation Chimera در اسفندماه ۹۶ منتشر خواهد شد و در ادامه می توانید تریلر جدید بازی رینبو را تماشا کنید.

 برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

Twinfinite

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات