جزئیات آپدیت ۵.۵۰ کنسول PS4

جزئیات آپدیت ۵.۵۰ کنسول PS4

احمد هاتفی ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

در تازه ترین اخبار کنسول پلی استیشن ۴، جزئیات آپدیت ۵.۵۰ آن توسط عده ای از تست کننده های نسخه بتای این بروزرسان منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

آخرین بروزرسانی بزرگ کنسول پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و بعد آن سونی آپدیت های جزئی را ارائه می دهد تا عملکرد کنسول را بیش از پیش بهبود بخشد.

در تازه ترین اخبار این آپدیت ها می توان به بروزرسانی ۵.۵۰ کنسول پلی استیشن ۴ اشاره کرد که اطلاعاتی از آن توسط تست کننده های نسخه بتا فاش شده است.

در ابتدای این اطلاعات اعلام شده که حالت Supersampling به نسخه ارتقا‌ یافته کنسول پلی استیشن ۴ یعنی کنسول PS4 Pro اضافه خواهد شد. حالت Supersampling باعث می‌ شود که در هنگام استفاده از مانیتور‌های ۱۰۸۰p و اجرای بازی‌ هایی که از ویژگی Supersampling پشتیبانی نمی‌ کنند، قادر به استفاده از آن باشید.

نتیجه بهره‌گیری از این ویژگی در بازی‌های مختلف، متفاوت است و ممکن است هیچ تغییر قابل مشاهده‌ ای ایجاد نشده یا نرخ فریم بازی تحت تاثیر قرار بگیرد. تصویری از این حالت و توضیحات کمپانی سونی را در زیر مشاهده می‌ کنید:

Playstation Plus,Playstation 4,PS4 Update,PS4 Pro,Sony,اپدیت پلی استیشن 4,اپدیت 5.50 پلی استیشن 4

ویژگی Supersampling باعث خواهد شد تا کنسول پلی استیشن ۴ پرو بازی در حال اجرا را با رزولوشن بالاتر رندر کرده و سپس آن را به رزولوشن ۱۰۸۰p کاهش دهد.

این امر باعث می‌ شود که تصاویر شفاف‌ تر از قبل باشند. حالت Supersampling دقیقا متضاد حالت Boost است که بر‌ خلاف آن به جای افزایش نرخ فریم، کیفیت تصاویر را بهبود می‌ بخشد.

Playstation Plus,Playstation 4,PS4 Update,PS4 Pro,Sony,اپدیت پلی استیشن 4,اپدیت 5.50 پلی استیشن 4

دیگر ویژگی جدید کنسول پلی استیشن ۴ حالتی بنام Teams می باشد. همانطور که از اسم این ویژگی معلوم است با استفاده از این ویژگی می‌ توانید تیم‌ های مختلفی از دوستان را برای چت، انجام بازی‌ ها و حتی شرکت در رویداد‌ها و رقابت‌ ها تشکیل دهید.

همچنین در آپدیت ۵.۵۰ کنسول پلی استیشن ۴ می‌ توانید هر اعلانی را پاک کنید.

علاوه بر این اعلام شده است که بازی‌ های موجود در کتابخانه بازی‌ ها به دو دسته خریداری شده از پلی استیشن استور و دریافت شده با استفاده از اشتراک Playstation Plus تقسیم شده و می‌ توانید محتوا‌ها را مخفی کنید تا در کتابخانه نمایش داده نشوند.

Playstation Plus,Playstation 4,PS4 Update,PS4 Pro,Sony,اپدیت پلی استیشن 4,اپدیت 5.50 پلی استیشن 4

تاریخ دقیقی برای انتشار آپدیت ۵.۵۰ پلی استیشن ۴ اعلام نشده است. همچنین سونی چیزی درباره جلوگیری از هم دستگاه PS4 نزده است ماما باید در آینده شاهد انتشار بروزرسانی هایی رای جلوگیری از این امر باشیم.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات