قهرمان ۲۰۱۷ بازی Hearthstone مشخص شد

قهرمان ۲۰۱۷ بازی Hearthstone مشخص شد

عیسی روح گندم ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

بازیکن تایوانی بنام Tom60229 توانست قهرمان مسابقات جهانی بازی Hearthstone در سال ۲۰۱۷ شود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی کارتی Hearthstone توسط کمپانی بلیزارد (Blizzard) بصورت رایگان منتشر شده است. از روز انتشار به یکی از محبوب نرین بازی های کارتی جهان تبدیل شده است و دارای مسابقات فراوان در سطح جهان است که بزرگترین این مسابقات با نام  مسابقات جهانی Hreathstone با مجموع جایزه نقدی ۱۰۰۰۰۰۰ دلاری هر سال برگزار می شود.

دور نهایی این مسابقات جهانی به مدت چهار روز در شهر آمستردام بین هشت بازیکن برتر سال ۲۰۱۷ برگزار شد.

در بازی های یک – چهارم نهایی Chen Wei Lin تایوانی با اسم مستعار Tom60229 توانست بازیکن کانادایی Julien Bachand با اسم مستعار DocPwn را شکست بدهد و به دور بعد راه یابد. در دیگر بازی این مرحله هم Frank Zhang از آمریکا با اسم مستعار Fr0zen هم توانست بازیکن آلمانی Tomas Zimmer را با اسم مستعار Sintolol را شکست دهد و به یک – چهارم برسد.

در بازی های نیمه نهایی Tom60229 توانست حریف کره ای خود Kim Jung-soo با اسم مستعار Surrender را شکست دهد و به فینال راه یابد و در دیگر باز فینال Fr0zen  هم توانست حریف چینی خود Jason Zhau با نام مستعار JasonZhau را شکست دهد و فینالیست شود.

قهرمان HearthStone,قهرمان جهان 2017 Hearth Stone,ترنمنت جهانی 2017 HearthStone,برنده 2017 HearthStone,قهرمان 2017 HearthStone,برنده ترنمنت HearthStone,ترنمنت قهرمانی جهان HearthStone,حذف شرط: برنده 2017 قهرمانی جهان HearthStone برنده 2017 قهرمانی جهان HearthStone,حذف شرط: برنده قهرمانی جهان HearthStone برنده قهرمانی جهان HearthStone,

بازیکن تایوانی Tom60229 که یک بازیکن گمنام بین دیگر بازیکنان این مرحله به شمار می رفت.

او در یک بازی بیاد ماندنی توانست بازی که از رقیب آمریکایی خود ۲ بر صفر عقب بود را با نتیجه ۲ – ۳ عوض کند و به یک پیروزی شیرین برسد و عنوان قهرمان ۲۰۱۷ جهان را کسب کند. جایزه نقدی این بازیکن ۲۵۰۰۰۰ دلار می باشد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات