معجزه‌ای بنام GTA: صدرنشینی بازی GTA V در چارت انگلیس

معجزه‌ای بنام GTA: صدرنشینی بازی GTA V در چارت انگلیس

احمد هاتفی ۲۶ دی ۱۳۹۶ نظرات

بازی GTA V این هفته در بریتانیا غوغا بپا کرده است و با اینکه ۵ سال از زمان عرضه اش می گذرد اما این هفته نیز صدرنشین چارت بریتانیا شده است. با گیمر همراه باشید.

 

شاید بیشتر از هر نامی در چارت انگلستان، نام GTA V در این چند ساله اخیر به چشممان خورده است و این عنوان همیشه توانسته خود را در بین ۱۰ بازی پرفروش هفته انگلستان جای دهد.

با توجه به آغاز سال نو میلادی فروش این عنوان بیشتر نیز شده است و توانسته به طور حیرت آوری باز هم رتبه نخست این چارت را بدست آورد.

آخرین باری که بازی GTA V توانسته بود رتبه نخست چارت بازی های پرفروش انگلستان را کسب کند مربوط به ماه جولای ۲۰۱۷ می شود. جالب است بدانید که بازی GTA V از زمان انتشارش (سال ۲۰۱۳) تا به حال موفق به کسب ۱۴ صدرنشینی در این چارت شده است.

Star Wars Battlefront II,,The Legend of Zelda: Breath of the Wild,Top 10 UK,UK Chart,GTA V,PlayerUnknown's Battlegrounds,Mario Kart 8 Deluxe,Assassin's Creed Origins,Call of Duty: WWII,FIFA 18,چارت انگلستان, چارت انگلیس,,Super Mario Odyssey,Forza Motorsport 7

در رتبه دوم چارت این هفته (۶ – ۱۳ ژانویه) انگلستان شاهد عنوان Call of Duty: WWII هستیم که هفته گذشته رتبه نخست خود را پس از چندین هفته صدرنشینی پشت سرهم از دست داد و این هفته نیز همانند هفته گذشته در جایگاه دوم ایستاده است.

هفته گذشته شاهد این بودیم که عنوان FIFA 18 توانست پس از ۹ هفته، بازی Call of Duty: WWII از صدر چارت به پایین بکشد و خود صدر را در اختیار بگیرد اما این هفته دو پله سقوط داشته و رده سوم را بنام خود کرده است.

بازی Assassins Creed: Origins نیز ۴ هفته متوالی است که در رتبه چهارم چارت انگلیس قرار گرفته است و تغییری را در خود انجام نداده است.

بازی Mario Kart 8 Deluxe که یکی از برترین عناوین نینتندو سوییچ می باشد این هفته (۶ – ۱۳ ژانویه) صعود هفت پله ای را تجربه کرده است و رتبه پنجم را در دومین هفته سال ۲۰۱۸ کسب کرده است.

Star Wars Battlefront II,,The Legend of Zelda: Breath of the Wild,Top 10 UK,UK Chart,GTA V,PlayerUnknown's Battlegrounds,Mario Kart 8 Deluxe,Assassin's Creed Origins,Call of Duty: WWII,FIFA 18,چارت انگلستان, چارت انگلیس,,Super Mario Odyssey,Forza Motorsport 7

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds که این روزها سر و صدای بسیاری بپا کرده است و به یکی از بازی های پرفروش Xbox One تبدیل شده، این هفته در چارت انگلستان یک پله بالا آمده است و رتبه ششم را در اختیار گرفته است. از اخبار جدید این بازی می توان به این اشاره کرد که تعداد کاربران آن به ۳ میلیون نفر رسیده است.

بازی پرحاشیه Star Wars Battlefront II نیز این هفته با نزول همراه بوده و رتبه ۵ هفته گذشته خود را این هفته (۶ – ۱۳ ژانویه) با رده هفتم عوض کرده است.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild که به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۷ انتخاب شد نیز این هفته یک پله صعود داشته است و رده هشتم را ه نام خود زده است. بازی ریسینگ Forza Motorsport 7 نیز این هفته یک پله صعود داشته است و رتبه نهم را کسب کرده است.

در نهایت در رتبه دهم چارت بازی های پرفروش این هفته (۶ – ۱۳ ژانویه) کشور انگلستان، بازی Super Mario Odyssey قرار گرفته است که نسبت به هفته پیش دو پله سقوط داشته است.

در ادامه می‌ توانید لیست کامل چارت بازی‌ های پرفروش این هفته (۶ – ۱۳ ژانویه) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Grand Theft Auto V
  2. Call of Duty: WWII
  3. FIFA 18
  4. Assassin’s Creed Origins
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  7. Star Wars Battlefront II
  8. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  9. Forza Motorsport 7
  10. Super Mario Odyssey

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات