ویدیو: اطلاعات جدید بازی Metal Gear Survive

ویدیو: اطلاعات جدید بازی Metal Gear Survive

احمد هاتفی ۲۳ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی کونامی در جدیدترین اخباری بازی Metal Gear Survive اطلاعات بسیاری را درباره بخش تک نفره این عنوان منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Metal Gear Survive جدیدترین نسخه از سری متال گیر می باشد؛ البته اولین نسخه از این سری است که بدون حضور هیدئو کوجیما، خالق این سری بازی ها ساخته می شود.

بازی Metal Gear Survive یک نسخه فرعی از عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به حساب می آید که حس و حال آخرالزمانی دارد و بازیکن برای نجات از دست زامبی ها تلاش خواهد کرد. تهیه کننده بازی یعنی آقای یوجی کورکادو در رابطه با این ویدیو گفته است:

«گیم‌ پلی این بخش بر پایه گیم‌ پلی نسخه پنجم است، اما در اینجا باید برای بقا و زنده‌ ماندن بجنگید. برای مثال یک پایگاه را پیدا خواهید کرد که باید آن را توسعه داده و آب و غذا برای خود پیدا کنید.»

Metal Gear Survive,Metal Gear Solid V: The Phantom Pain,Metal Gear,Hideo Kojima,Konami,متال گیر,تریلر,تریلر جدید,تریلر بازی,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Metal Gear Survive,اطلاعات بخش تک نفره بازی Metal Gear Survive,جدیدترین نسخه متال گیر,متال گیر 5,نقد و بررسی متال گیر 5,کوجیما,هیدئو کوجیما,کونامی

در عنوان Metal Gear Survive این اجازه به بازی باز داده می شود تا توسط آیتم های مختلفی اسلحه های خود را ارتقا بخشد و با آن ها به مقابله باز زامبی ها بپردازد.

به عنوان مثال شما باید یک مخزن اکسیژن را برای خود بسازید تا از طریق آن بتوانید به خارج از کمپ رفته و به گشت و گذار در محیط‌ های بیشتری بپردازید. اهمیت ساخت و ساز و بقا و پیدا کردن آیتم‌ های مختلف، در ویدیو منتشر شده به خوبی قابل مشاهده هستند.

آنطور که در این ویدیو معلوم است باید در بازی به شکار حیوانات مختلف برویم و برخی از آیتم ها و تجهیزات را می توان از زامبی ها بدست آورد.

بازی Metal Gear Survive در تاریخ یک اسفند ماه (۲۰ فوریه ۲۰۱۸) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌ شود.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات