غولی بنام Call of Duty: WWII در چارت انگلستان

غولی بنام Call of Duty: WWII در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۲۰ آذر ۱۳۹۶ نظرات

بازی Call of Duty: WWII در ششمین هفته از عرضه اش توانسته صدر چارت بازی های پرفروش بریتانیا را حفظ کند. با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدرترین آماری که سایت چارت ترک منتشر کرده است شاهد این هستیم که عنوان Call of Duty: WWII بازهم صدرنشین باقی مانده است و فعلا به حکمرانی خود در انگلیس ادامه می دهد.

همانند هفته گذشته بازی FIFA 18 جایگاه دوم را بدست آورده است و پا به پای کالاف دیوتی در حرکت است و چه بسا با نبود بازی Call of Duty: WWII باید شاهد خکمرانی فیفا ۱۸ برای مدت طولانی بودیم.

این هفته (۳ – ۹ دسامبر) در رده سوم بازی پرحاشیه Star Wars Battlefront 2 قرار گرفته است که نسبت به هفته گذشته فروش بهتری داشته و با یک پله صعود در رده سوم جای گرفته است.

Super Mario Odyssey نیز جزو عناوینی است که این هفته شاهد افزایش فروش بوده و با دو پله صعود در رده چهارم ایستاده است. عنوان جدید یوبیسافت، Assassins Creed: Origins نیز این هفته در میانه جدول قرار گرفته و نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.

عنوان GTA V که احتمالا هیچ وقت از این جدول خارج نمی شود مگر این که نسخه جدیدی از این سری منتشر شود، این هفته با صعودی ۳ رده ای جایگاه ششم را ازآن خود کرده است.

دیگر بازی ماریو بنام Mario Kart 8 Deluxe نیز این هفته یک پله صعود داشته و جایگاهی بهتر از هفتمی را نتوانسته نصیب خود کند. بازی شبیه ساز کشتی کج WWE 2K18 نیز این هفته (۳ – ۹ دسامبر) فروش خوبی را تجربه کرده است و از جایگاه ۱۲ هفته گذشته اش به جایگاه هشتمی رسیده است.

Top 10 UK,UK Chart,Call of Duty: WWII,FIFA 18,Star Wars Battlefront 2,چارت,چارت انگلستان,چارت بازی‌ های پرفروش انگلستان,چارت بازی‌ های پرفروش,چارت فروش هفتگی کشور انگلستان,چارت هفتگی بازی‌ های پرفروش کشور انگلستان,Super Mario Odyssey,Assassins Creed: Origins,GTA V,Mario Kart 8 Deluxe,WWE 2K18,The Sims 4, Lego Maevel Super Heroes 2,صدرنشینی بازی Call of Duty: WWII در چارت بازی‌ های پرفروش هفته انگلستان,کالاف,کالاف دیوتی,اکتیویژن

بازی The Sims 4 بیشترین صعود را بین  ۱۰ بازی پرفروش این هفته انگلستان داشته است و با ۹ پله صعود در جایگاه نهم چارت بازی های پرفروش بریتانیا جای گرفته است.

در نهایت در رده دهم این چارت بازی Lego Maevel Super Heroes 2 قرار گرفته که نسبت به هفته گذشته ۵ رده بهبود یافته است.

در ادامه می‌ توانید لیست کامل چارت بازی‌ های پرفروش این هفته (۳ – ۹ دسامبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Call of Duty: WWII
  2. FIFA 18
  3. Star Wars Battlefront 2
  4. Super Mario Odyssey
  5. Assassins Creed: Origins
  6. GTA V
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. WWE 2K18
  9. The Sims 4
  10. Lego Maevel Super Heroes 2

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات