اطلاعات آپدیت جدید بازی Call of Duty: WWII

اطلاعات آپدیت جدید بازی Call of Duty: WWII

احمد هاتفی ۱۰ آذر ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Call of Duty: WWII در جدیدترین اخبار این بازی جزئیات آپدیت جدید این عنوان را منتشر ساخته اند. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به این که بازی Call of Duty: WWII بیش از دو ماه است عرضه شده اما هنوز مشکلاتی دارد که کاربران را بسیار آزار می دهد؛ یکی از این مشکلات در بخش Headquarters می باشد که به گفته استودیو اسلج همر گیمز با عرضه آپدیت جدید مشکلات در این قسمت حل شده است.

تیم سازنده این قسمت را غیر فعال کرده بود تا زمانی که مشکلات آن را رفع کند. با غیرفعال شدن این بخش بازیکنان دیگر نمی‌ توانستند در این بخش سایر بازیکنان دنیای بازی را مشاهده کرده یا جعبه‌ های خود را به نشانه جلب توجه جلوی آن ها باز کنند.

Call of Duty: WWII,Headquarters,Sledgehammer Games,Activision,COD,کالاف دیوتی,کالاف,اکتیویژن,استودیو اسلج‌ همر گیمز,اسلج همر گیمز,جزئیات اپدیت جدید بازی Call of Duty: WWII,اپدیت جدید بازی Call of Duty: WWII,مشکل بخش Headquarters بازی Call of Duty: WWII,اپدیت بازی,اپدیت

اخیرا نیز بخش Headquarters کار خود را شروع کرده است و بازی بازان میتوانستند با دعوت از افراد دیگر به مبارزات تک به تک بپردازند اما حال با انتشار این بروزرسانی مشکلات عمده این بخش حل شده است.

مورد دیگری که تیم سازنده آن را رفع کرده، کرش کردن بازی و سیاه شدن صفحه پس از عوض شدن میزبان (هاست) در وسط بازی است. ظاهرا بازی عده‌ ای از کاربران در طول بازی کردن کرش می‌ کرد و عده‌ای دیگر با عوض شدن هاست مشکل داشتند و نمی‌ توانستند به سرورهای بازی متصل شوند.

درانتها مشخص شده است که اسلحه BAR نیز نسبت به گذشته ضعیف‌ تر شده است و لگد زدن این اسلحه بیشتر شده است.

باری مشاهده اطلاعات کامل درباره بخش Headquarters بازی Call of Duty: WWII می توانید به اینجا سر بزنید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات