شروع قدرتمند COD: WWII در چارت انگلستان

شروع قدرتمند COD: WWII در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۱۹ آبان ۱۳۹۶ نظرات

بالاخره مورد انتظارترین بازی ۲۰۱۷ منتشر شد و استقبال از این عنوان بسیار بالا بوده و توانسته در هفته اول عرضه اش صدرنشین چارت انگلیس شود. با گیمر همراه باشید.

 

پس از انتظارات فراوان بازی Call of Duty: WWII این هفته در تاریخ ۱۲ آبان منتشر شد و با استقبال بی نظیر طرفداران این سری مواجه شد.

همچنین این بازی رکورد فروش نسخه قبلی را جابجا کرده است و توانسته تنها در سه روز ابتدایی عرضه اش به فروش ۵۰۰ میلیون دلاری برسد. این رکورد پیش از این در اختیار عنوان Call of Duty: Infinite Warfare قرار داشت.

بازی Call of Duty: WWII در هفته اول عرضه اش طبق انتظارات توانسته صدر جدول چارت بازی های پرفروش انگلستان را از آن خود کند.

در رتبه دوم این چارت جدیدترین عنوان سری اساسینس کرید، Assassin’s Creed Origins قرار گرفته است که هفته گذشت در صدر جدول بود و با عرضه عنوان COD: WWII جایگاه خود را از دست داده است. بازی FIFA 18 نیز نسبت به هفته گذشته تغییری را شاهد نبوده است و در همان رده سوم خود باقی مانده است.

بازی بی نظیر Super Mario Odyssey که به تازگی منتشر شده است و متا بالایی را دریافت کرده است نسبت به هفته گذشته خود ۲ پله سقوط داشته است و در رده ۴ ایستاده است. عنوان ریسینگ Gran Turismo Sport که اولین نسخه نسلهشتمی این سری است در همان جایگاه پنجمی هفته گذشته خود باقی مانده است.

بازی Wolfenstein II The New Clossus که به تازگی عرضه شده است نیز این هفته دو رده نزول داشته است و در جایگاه ششم ایستاده است. این عنوان شوتر اول شخص در تاریخ ۵ ابان عرضه شده است.

عنوان محبوب ریسینگ Forza Motorsport 7 باری دیگر به جمع ۱۰ بازی پرفروش بازگشته است و با صعودی ۵ رتبه ای در رده ۷ ایستاده است. یکی دیگر از عناوین ماریو با نام Mario Kart 8 Deluxe این هفته توانسته بین جمع بازی های پرفروش انگلستان قرار بگیرد و رده هشتم را بنام خود ثبت کند. این عنوان از بازی های انحصاری کنسول نینتندو سوییچ می باشد.

 UK Chart,Top 10 UK,Call of Duty: WWII, Assassin’s Creed: Origins, FIFA 18,UK Games Chart,Tops UK Sales Charts,چارت,چارت انگلیس,چارت بریتانیا,چارت بازی‌های پرفروش,چارت بازی‌های پرفروش انگلستان, چارت هفتگی بازی‌های پرفروش کشور انگلستان,صدرنشینی بازی Call of Duty: WWII در چارت بازی‌ های پرفروش هفته انگلستان,Super Mario Odyssey,Gran Turismo Sport ,Wolfenstein II The New Clossus, Forza Motorsport 7, Mario Kart 8 Deluxe,ماریو,Forza Horizon 3 ,Middle Earth: Shadow of War,COD,Sledgehammer Games,Activision,کالاف,کالاف دیوتی,اکتیویژن,استودیو اسلج‌ همر گیمز

این هفته عناوین ریسینگ مختلفی در چارت انگلستان قرار گرفته اند که از جمله آن ها بازی Forza Horizon 3 می باشد که در رده ۹ قرار گرفته و نسبت به هفته پیش صعود ۶ پله ای داشه است.

در نهایت رده ۱۰ ام این چارت از آن بازی Middle Earth Shadow of War شده است که هفته گذشته در رده ۹ بود. این بازی ساخته جدید استودیو مونولیث می باشد و دنباله Shadow of Mordor می باشد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۳۱ اکتبر – ۵ نوامبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Call of Duty: WWII
  2. Assassin’s Creed: Origins
  3. FIFA 18
  4. Super Mario Odyssey
  5. Gran Turismo Sport
  6. Wolfenstein II The New Clossus
  7. Forza Motorsport 7
  8. Mario Kart 8 Deluxe
  9.  Forza Horizon 3
  10. Middle Earth: Shadow of War

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات