ویدیو: آپدیت بزرگ بازی Clash Royale منتشر شد

ویدیو: آپدیت بزرگ بازی Clash Royale منتشر شد

احمد هاتفی ۱۹ مهر ۱۳۹۶ نظرات

سوپرسل در جدیدترین رویداد بازی محبوب Clash Royale بالاخره آپدیت جدید این بازی موبایل را منتشر ساخت. با گیمر همراه باشد.

 

اگر اهل بازی های کلش باشید حتما منظر بروزرسانی جدید و بزرگی برای بازی Clash Royale بوده اید و حال وقت آن رسیده تا آخرین نسخه این بازی گوشی محبوب را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

کمپانی سوپرسل به تازگی آپدیت بزرگی را برای بازی کارتی Clash Royale ارائه داده است و در آن حالت جدیدی را بنام Touchdown به بازی اضافه کرده است که شکل بازی در این حالت کلا تغییر می کند. دیگر خبری از برج‌ ها، رودخانه و پل‌ ها در بازی وجود ندارد. حالا باید نیروهایتان را به منطقه انتهایی زمین حریف برسانید و سه مرتبه این کار را انجام دهید تا به این ترتیب برنده بازی شوید.

علاوه بر حالت جدید Touchdown رویدادهایی بنام Gold Rush و Gem Rush به بازی اضافه شده اند که برای تصاحب قلعه‌ ها، به ترتیب طلا و جواهرات بیشتری به شما می‌ دهند. همچنین نبردهای به نام Mirror که در آن شما می‌ توانید به مبارزه با حریفانی که کارت‌ هایی دقیقا شبیه به شما دارند بپردازید.

یکی از بخش هایی که مورد توجه بازی بازان قرار گرفته است بخش ۲v2 می باشد که با انتشار جدیدترین بروزرسانی بازی Clash Royale، می توانید دراین بخش با هم‌تیمی خود در مسابقات ۲v2 گفتگو کنید و دوباره با ارسال درخواست، با او به رقابت بپردازید.

از دیگر جزئیات آپدیت جدید بازی کلش رویال:

  • می‌ توانید دسته‌بندی کارت‌ های خود را در خارج از محیط بازی به اشتراک بگذارید.
  • هر یکشنبه کارت اپیک مجانی دریافت کنید.
  • در فروشگاه Clash Royale تخفیف‌ های روزانه بهتری دریافت کنید و موارد بسیار دیگری که به جذابیت این بازی خواهد افزود.
  • همچنین مثل همیشه با به‌ روزرسانی جدید، تعادل بیشتری بین کارت‌ های بازی ایجاد می‌ شود که جزییات آن را می‌ توانید در اینجا مشاهده کنید.

 

در ادامه می توانید تریلر آپدیت جدید بازی کلش رویال را تماشا کنید.

منبع:

TouchArcade

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات