بتسدا و بازی معرفی نشده‌اش برای عرضه در سال ۲۰۱۷

بتسدا و بازی معرفی نشده‌اش برای عرضه در سال ۲۰۱۷

احمد هاتفی ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

جدیدا اخباری منتشر که نشان می دهد بتسدا علاوه بر عملکرد خوبش در سال ۲۰۱۷، یک بازی برای عرضه در دست دارد ولی تا بحال آن را معرفی نکرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بتسدا (Bethesda) لاین آپ خوبی را از خود در سال ۲۰۱۷ نشان داده است. این امر با انتشار و رونمایی از بسته الحاقی جدای Dishonored: Death of the Outsider تا Wolfenstein II: The New Colossus و The Evil Within 2 درکنار Quake Champion کاملا قابل مشاهده است.

اما گویا برنامه‌های شگفت انگیز این کمپانی در سال ۲۰۱۷ تمامی ندارد و عنوانی معرفی نشده در دست دارد که در همین سال قصد انتشارش را دارد.

پیت هاینز، مدیر بخش بازاریابی شرکت بتسدا، در مصاحبه اخیرش درباره این بازی جدید چنین گفت:

“ما در سال ۲۰۱۷ Skyrim برروی سوییچ را داریم، Wolfenstein 2 و The Evil Within 2 داریم، Quake Champions و Elder Scrolls Legends را داریم که به‌صورت رایگان در دسترس هستند، بروزرسان‌ بزرگ Elder Scrolls Online را داشتیم و Dishonored Death of the Outsider و بسیاری چیزهای دیگر. ما حتی یک بازی دیگر داریم که هنوز از معرفیش نکردیم و همین امسال عرضه می‌شود! سازندگان بازی نمی‌توانند صبر کنند و به‌زودی معرفیش خواهیم کرد!”

آن چه درباره این بازی حدس زده می شود این است که یک عنوان AAA و یا نسخه جدیدی از سری Elder Scrolls نخواهد بود. زیرا تنها ۴ ماه تا پایان سال میلادی باقی مانده است و قاعدتا ۴ ماه برای معرفی یک بازی بزرگ کافی نیست. احتمال می رود که این بازی معرفی نشده مربوط به یکی از پروژه‌های بازی موبایل شرکت بتسدا خواهد بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات