سونی: God of War شگفت‌انگیزتر از همیشه خواهد بود

سونی: God of War شگفت‌انگیزتر از همیشه خواهد بود

احمد هاتفی ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی یکی از مدیران کمپانی سونی توضیحاتی درباره بازی God of War داده است و اعلام کرده است این عنوان شگفت‌انگیزتر از همیشه است. با گیمر همراه باشید.

 

شاید بیشتر بازی بازان منتظر بمب دنیای بازی یعنی نسخه جدید خدای جنگ (God of War) هستند که قرار است در سال ۲۰۱۸ منتشر شود. این عنوان در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و سونی و سانتا مونیکا تا به حال اخبار چندانی درباره آن نداده است و فقط اخبار را به انتشار دو تریلر محدود کرده است.

در جدیدترین اخبار این بازی، اسد قیزیلباش، معاون بازاریابی سونی، که در GameStop Expo حضور داشت، توضیحاتی در مورد این بازی ارائه کرده است.

اسد قیزیلباش طی مصاحبه خود گفته است که نسخه جدید God of War به دست تیمی بسیار خوب در حال توسعه است و دو تریلر منتشر شده از آن نشان می دهند که این بازی در مسیر درستی قرار گرفته است. همچنین به گفته مدیر سونی، نسخه جدید God of War طرفداران این مجموعه را شگفت‌زده خواهد کرد.

نکته مهم این مصاحبه این است که اسد قیزیلباش گفته است که در این نسخه تنها خشونت و کشت و کشتار جواب گو نخواهد بود و همانطور که از صورت کریتوس دیده می شود کمی آرام شده است و هدف سازندگان این است که بازی بازان لحظات آرام تری را با کریتوس تجربه کنند.

اسد قیزیلباش در ادامه سخنانش گفته است که در این نسخه قرار نیست کریتوس همانند گذشته با انبوهی از دشمنان مبارزه کند، بلکه توجه بیشتر بر روی مبارزات تک به تک خواهد بود تا لحظات خونین و مبارزات سهمگین بیشتر به استراتژی نیاز داشته باشند.

قیزیلباش در پایان هم اشاره کرد که تبر کریتوس که در تریلر‌های بازی شاهد آن بودیم، به دست همان دوارفی ساخته شده که تبر Thor را هم ساخته است. همچنین این تبر در طول بازی قابل ارتقا خواهد بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات