ویدیو: تریلر زمان عرضه Uncharted: The Lost Legacy

ویدیو: تریلر زمان عرضه Uncharted: The Lost Legacy

احمد هاتفی ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

تنها دو روز تا انتشار بازی مورد انتظار Uncharted: The Lost Legacy باقی مانده است و سونی تریلر زمان عرضه این عنوان را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در تریلری که سونی منتشر کرده است شاهد دو شخصیت اصلی بازی یعنی نیدین و کلویی هستیم که در طول ویدیو با هم مشاجره می کنند و همکاری این دو در کنار هم به تصویر کشیده شده است و در نهایت محیط هایی زیبایی را می بینیم که می تواند حسن ختامی برای سری بازی های آنچارتد به حساب بیاید.

عنوان Uncharted: The Lost Legacy آخرین نسخه از سری بازی‌های آنچارتد می باشد که در نمایشگاه E3 2017 نیز بطور رسمی رونمایی شد و حال همه بازی بازان بی صبرانه منتظر انتشار آن هستند.

Uncharted: The Lost Legacy تنها عنوان از این سری است که نیتن دریک در آن نقش ندارد و بازی‌باز کنترل دو شخصیت دختر این بازی را در اختیار خواهد داشت. در این بازی با کلویی و نیدین همراه می‌شویم تا در ماجراجویی تقریبا ۱۰ ساعته با سفر به هند راز عاج گانش را کشف کنیم. بازی Uncharted: The Lost Legacy بازی‌باز را در نقش Chloe Frazer قرار می‌دهد که به همراه دختری دیگر بنام Nadine Ross، برای یک ماجراجویی جدید راهی کوه‌هایی در سرزمین هند می‌شوند.

همچنین نمرات بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر شده است که از اینجا می توانید مشاهده کنید.

در ادامه می توانید نریلر زمان عرضه بازی Uncharted: The Lost Legacy را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات