اعلام عنوان فصل هفتم سریال American Horror Story

اعلام عنوان فصل هفتم سریال American Horror Story

امیر پورمحمد ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو شاهد نمایشی هنری از سازندگان سریال داستان‌های ترسناک آمریکایی بود. با گیمر همراه باشد.

 

از همان ابتدای سریال داستان‌های ترسناک آمریکایی (American Horror Story) نام هر فصل نشان‌دهنده موضوع و هسته‌ی داستانی آن فصل است.

  1. قتلگاه (Murder House)
  2. تیمارستان (Asylum)
  3. محفل (Coven)
  4. کارناوال عجیب (Freak Show)
  5. هتل (Hotel)
  6. رونوک (Roanoke)

 

 

طرفداران نیز از همان ابتدا با دانستن نام هر فصل تا حدودی داستان آن فصل را می‌توانستند حدس زنند. حال در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو انواع فصل هفتم این مجموعه پرطرفدار و محبوب اعلام گردید.

عنوان این فصل فرقه (Cult) خواهد بود. با این که تمرکز اصلی سریال بر روی وقایع ماورالطبیعه خواهد بود ولی رگه‌هایی از داستان انتخابات رئیس‌جمهوری سال ۲۰۱۶ امریکا نیز در آن دیده خواهد شد. که البته این نوع روایت خاص این مجموعه بوده که در عین نشان دادن صحنه‌های ترسناک و اتفاقات ماورالطبیعه همچنان به روایت داستان و محتوای کلی سریال ادامه خواهد می‌دهد.

البته نمایش تریلر این فیلم در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو بسیار جذاب و باهنر نمایی و خلاقیت بسیاری همراه بوده است. این تریلر توسط چندین نورافکن بر روی فواره آب دریاچه نزدیک محل نمایشگاه به نمایش درامد. طبق گفته حضار هنگام و بعد از نمایش فیلم سکوت چندین دقیقه تمام محیط نمایشگاه را در بر گفته بود.

برای افرادی که دلقک هراسی دارند (از جمله بازیگر محبوب هالیوودی جای دپ) حضور در نمایشگاه و یا دیدن این قسمت از مجموعه بسیار هراس‌آور خواهد بود زیرا که این قسمت حاوی تعداد زیادی دلقک شرور خواهد بود. حضور شخصیت (Twisty the Clown) از قسمت قبلی یعنی کارناوال عجیب در این قسمت تائید شده است.

احساس تنهایی می‌کنید؟ فکر می‌کنید هیچ‌کس شما را درک نمی‌کند؟ برخی از مردم حالتان را بد می‌کنند؟ می‌ترسید؟ ما می‌توانیم رهایتان کنیم. ما شما را قوی خواهیم ساخت. ما شما را می‌خواهیم.

دیالوگ‌های دلقک‌ها در این تریلر جنبه هراس‌آوری تریلر را چند برابر می‌کند.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات