شخصیت‌های منفی فیلم Silver & Black

شخصیت‌های منفی فیلم Silver & Black

امیر پورمحمد ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

بررسی شخصیت‌های منفی و شرور فیلم نقره‌ای و سیاه که در نمایشگاه کامیک کان امسال معرفی شدند. با گیمر همراه باشید.

 

لیست بلندی از شخصیت‌های منفی فیلم نقره‌ای و سیاه توسط کمپانی سونی (Sony) اعلام و تائید گردید گه به احتمال زیاد این شخصیت‌ها با MCU (Marvel Cinematic Universe) در ارتباط باشند.

با انتشار فیلم جدید مرد عنکبوتی (Spider-Man: Homecoming) و صد البته انتشار اسپیناف‌ها مختلف از دنیای مارول تعداد و تنوع ویلن‌ها (شخصیت‌های منفی) در حال افزایش است. آیا شخصیت‌های این دنیاها با هم ادغام خواهند شد یا جدا از هم خواهند بود. البته غیرمنطقی است که اکنون و با دانش فعلی از سیاست‌های مارول به این سؤال پاسخ قطعی داد ولی با توجه به گفته‌های امی پاسکال تهیه‌کننده فیلم نقره‌ای و سیاه این دنیاها در تعامل بسیار نزدیک با هم هستند و جدا از هم نخواهند بود.

 

طبق گزارش‌ها و مصاحبه‌هایی که صورت گرفته است شخصیت‌های خبیثی که تا کنون معرفی شده‌اند به شرح زیر است:

 

مندل استورم (Mendel Stromm): شخصیت که برای اولین بر در کامیک مرد عنکبوتی که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد حضور داشت. او سردسته گروه خلاف‌کاری در داستان است. با توجه به تخصص او در زمینه ژنتیک و دست‌کاری‌های ژنتیکی توانسته است خود را به یک سایبورگ نیمه انسانی با قدرت فیزیکی بالا تبدیل کند.

 

عقرب سبز (Scorpion): عقرب سبز یکی از تبهکارهایی است که برای مندل استورم کار می‌کند. مشخصه اصلی این شخصیت لباس رباتیک او با دم عقرب مانند است که توسط استورم برای او طراحی و ساخته شده است.

 

رتیل (Tarantula): رتیل یکی از شخصیت‌های منفی سری مجموعه کامیک‌های مرد عنکبوتی و دشمن قسم‌خورده مرد عنکبوتی است. حضور او در این فیلم تائید شده است. او نیز مانند سایر شخصیت‌های منفی برای استورم کار خواهد کرد.

 

سنگ‌قبر (Tombstone): یکی از دوستان استورم و البته همکار وی. از قدرت‌های این شخصیت می‌توان به پوست نفوذناپذیر اشاره کرد.

 

آفتاب‌پرست (Chameleon): خبرچین استورم که قابلیت تغییر قیافه دارد.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات