تاریخ انتشار بازی Resident Evil Revelations Remastered

تاریخ انتشار بازی Resident Evil Revelations Remastered

احمد هاتفی ۲۱ تیر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Capcom پس از معرفی عنوان Resident Evil Revelations Remastered، به تازگی تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Resident Evil: Revelations همانند دیگر قسمت‌های بازی رزیدنت اویل، یک بازی ترسناک-تلاش برای بقا است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت کپ‌کام (Capcom) به صورت انحصاری برای کنسول دستی ۳DS منتشر شد، سپس این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، Wii U و اکس‌باکس ۳۶۰ در تاریخ ۲۱ مه ۲۰۱۳ در آمریکای شمالی، ۲۳ مه ۲۰۱۳ در ژاپن و استرالیا و ۲۴ مه ۲۰۱۳ در اروپا عرضه شد.

بنا به گفته سازندگان ریمستر این عنوان، نسخه‌ی ریمستر شده شامل تمام بسته‌های الحاقی، اسلحه‌ها و آیتم‌های شخصی سازی در قسمت Raid Mode است که به صورت جدا از بازی اصلی فروخته می‌شدند.

Raid Mode بخشی از بازی Resident Evil: Revelations است که کاربران به صورت Co-op یا Solo به مبارزه می‌پردازند و اسلحه‌ها و تجهیزات خود را ارتقا می‌دهند و رفته رفته ماموریت‌های سخت‌تری را بر عهده می‌گیرند.

نسخه ریمستر شده بازی Resident Evil: Revelations شاهد تغییرات و بهبودهایی در زمینه گرافیکی، صداگذاری و مکانیزم‌های فیزیکی بوده است و قرار است در تاریخ ۳۱ آگوست ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ به قیمت ۱۹.۹۹ دلار منتشر می‌شود.

نسخه‌ی دوم این سری در فوریه سال ۲۰۱۵ برای کنسول‌های نسل هفت، هشت، پلی استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

  • نگاهی به داستان بازی Resident Evil: Revelations

Resident Evil: Revelations بین دو بازه‌ی Resident Evil 5 و Resident Evil 4 روایت می‌شود. داستان بازی از این قرار است که دو عضو گروه بی‌اس‌ای‌ای (BSAA) یعنی «کریس ردفیلد و جیل ولنتاین» به کشتی مخوف و مشکوک زنوبیا کویین اعزام می‌شوند.

تنها بعد از چند دقیقه متوجه می‌شوند که پیش از جیل و دستیارش، «کریس ردفیلد» و «جسیکا شراون» به این کشتی تجاری و عظیم اعزام شده بودند و بنابر ناپدیدی آن‌ها، جیل موظف به پیدا کردن این دو تن از همکارانش است. اما سریعا همه چیز تغییر می کند.

برای مطالعه ادامه داستان بازی Resident Evil: Revelations می‌توانید به این مطلب سر بزنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات