رونمایی سونی از رویداد PlayStation E3 Experience 2017

رونمایی سونی از رویداد PlayStation E3 Experience 2017

احمد هاتفی ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانس سونی امروز اعلام کرد که رویداد PlayStation E3 Experience این شرکت قرار است به نمایشگاه E3 امسال بازگردد. با گیمر همراه باشید.

 

بخش سرگرمی کمپانی سونی امروز اعلام کرده است که رویداد PlayStation E3 Experience را بار دیگر در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ اجرا خواهد کرد.

اگر اهل گیم باشید، می‌دانید که E3 بزرگترین رویداد برای جمع شدن غول‌های صنعت گیم برای معرفی عناوین جدید و ارائه اخباری از عملکرد خویش است. در سال ۲۰۱۵ بود که شرکت سونی (Sony) اعلام کرد که رویدادی بنام PlayStation E3 Experience را اجرا خواهد کرد که در آن افراد علاقه‌مند می‌توانند در سینماهایی که از قبل تعیین شده‌اند به تماشای کنفرانس بزرگ شرکت سونی بپردازند.

سونی این کار را برای این انجام داده بود تا کسانی که بخاطر ازدحام و نبود جا نتوانسته بودند در سال‌های گذشته اخبار مهم این شرکت را از نزدیک ببینند، حداقل بتوانند تجربه تماشای زنده این کنفرانس مهم را از دست ندهند.

حال در جدیدترین اخبار این کمپانی اعلام شده است که Sony قصد دارد دوباره این رویداد را در E3 2017 که در شهر لس‌آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد را در شهرهای مختلف ایالات متحده اجرا کند.

طبق گفته سونی، امسال شرکت کنندگان یک پوستر اختصاصی و کارت شماره ۷۶ مجموعه کارت‌های قابل جمع آوری پلی‌استیشن را به خانه خواهند برد. در ضمن، این آیتم‌ها فقط در انحصار شرکت کنندگان است، بنابراین اگر آن‌ها را می‌خواهید بایستی بلیط تهیه کنید و در رویداد شرکت کنید.

در ضمن همه یک سبد دیجیتالی به عنوان هدیه دریافت می‌کنند که پر از محتوای مختلف از فروشگاه پلی‌استیشن است. هنوز مشخص نیست دقیقا چه محتوایی در این بسته‌ها وجود دارد.

بلیط‌ها مانند همیشه کاملا رایگان هستند و از امروز ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران می‌توانید از اینجا به تهیه آنها بپردازید تا وقتی که موجودی آن‌ها به اتمام رسد. برای دریافت بلیط باید یک حساب کاربری رایگان در Gofobo ایجاد کنید. سپس بلیط‌ها از طریق آدرس ایمیلی که در Gofobo وارد کردید، برای شما ارسال می‌شوند.

افرادی که زودتر از دیگران به سینماهای مذکور برسند مجوز ورود دریافت می‌کنند تا ظرفیت تکمیل شود. بنابراین بایستی زودتر از ساعت تعیین شده خود را به سینما مدنظرتان برسانید.

در نظر داشته باشید که گرفتن بلیط تضمین کننده صندلی نخواهد بود و در صورت تکمیل ظرفیت باید به سینما دیگر مراجعه کنید. علاوه بر این، شرکت کنندگان باید بیشتر از ۱۷ سال سن داشته باشند، چرا که بیشتر بازی‌های سونی در E3 2017 درجه سنی M دارند. برای تایید سن نیازمند کارت شناسایی معتبر خواهید بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات