ویدیو: تریلر فصل ۵ بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلر فصل ۵ بازی The Walking Dead

احمد هاتفی ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Telltale Games پس از اعلام تاریخ انتشار فصل ۵ بازی The Walking Dead: A New Frontier، با انتشار تریلری این قسمت را معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

هفته گذشته استودیو Telltale Games اعلام کرد که فصل نهایی بازی The Walking Dead: A New Frontier در راه است و این خبر یک ماه پس از عرضه فصل ۴ این بازی منتشر شده است.

استودیو Telltale Games در ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ فصل سوم این عنوان را منتشر کرد. فصل سوم این عنوان با داشتن ویژگی‌هایی از جمله؛ معرفی شخصیت‌های جدید فراوان به بازی‌بازان و البته در کنار همه این‌ها، کلمنتاین نیز به عنوان ستون فقرات داستان فصل سوم حضور خوب و متفاوتی داشت.

به تازگی سازندگان بازی The Walking Dead: A New Frontier اعلام کرده‌اند که فصل نهایی این بازی در راه است و بازی‌بازان می‌توانند به بازی مورد علاقه خود پایان دهند.

استودیو Telltale Games چندان در ساخت فصل‌های سوم و چهارم به اندازه دو فصل ابتدایی بازی The Walking Dead: A New Frontier، موفق ظاهر نشده بود. اما فصل ۵ این عنوان ورق را برگردانده است و جانی دوباره به بازی بخشیده است و می‌توان گفت این پایان خوبی برای شاهکاری مثل The Walking Dead است.

خلاصه ای از داستان قسمت پنجمبازی را مطالعه کنید:

“در خوش ساخت ترین قسمتی که تا به حال به وسیله تل تیل ساخته شده، ریچموند، در لبه پرتگاه نابودی قرار می‌گیرد و از همه طرف مورد تهدید واقع می‌شود. زندگی تمام ساکنان این پایگاه، به علاوه نزدیکان خاویر، در یک تعادل قرار دارند. تصمیم های گرفته شده و پیمان‌های بسته شده در قسمت‌های پیشین این فصل، تعیین می‌کند که حال، چه شخصیت‌هایی به خاویر اعتماد می‌کنند و با او باقی می‌مانند. این در حالی است که هجوم بحران، هر رابطه‌ای را به نقطه شکستن آن جلو می‌برد.”

عنوان The Walking Dead: A New Frontier هم‌ اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، آی او اس و اندروید در دسترس است. در ۳۰ می ۲۰۱۷ (۱۰ خرداد) می‌توانیم قسمت پنجم و آخر این فصل را تجربه کنیم و ببینیم که سرانجام چه بر سر خاویر و کلمنتاین خواهد آمد.

  • تریلر معرفی فصل ۵ بازی The Walking Dead: A New Frontier

دانلود با کیفیت SD 360p | دانلود با کیفیت SD 240p

  • نام بازی: The Walking Dead: A New Frontier
  • سازنده: Telltale Games
  • ناشر: Warner Bros. Interactive
  • تاریخ انتشار: فصل اول و دوم: ۲۰ دسامبر ۲۰۱۶ (۳۰ آذر ۱۳۹۵) – فصل سوم: ۲۸ مارس ۲۰۱۷ (۸ فروردین ۱۳۹۶) – فصل چهارم: ۲۵ آوریل ۲۰۱۷ (۵ اردیبهشت ۱۳۹۶) – فصل پنجم: در ۳۰ می ۲۰۱۷ (۱۰ خرداد ۱۳۹۶)
  • پلتفرم: PS4, Xbox One, PC, IOS, Android

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی The Walking Dead: A New Frontier می‌توانید به اینجا سر بزنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات