تاریخ انتشار فصل ۵ بازی The Walking Dead مشخص شد

تاریخ انتشار فصل ۵ بازی The Walking Dead مشخص شد

احمد هاتفی ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Telltale Games پس از انتشار فصل چهارم بازی The Walking Dead بعد از ۱ ماه تاریخ انتشار فصل پنجم و نهایی این عنوان را اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بنا بر اعلام استودیو Telltale Games قرار بود دیروز فصل ۵ بازی The Walking Dead برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، آی او اس و اندروید منتشر شود. علاقه‌مندان به این عنوان می‌توانند فصل ۵ را با عنوان A New Frontier به صورت اینترنتی خریدار کرده و بر روی کنسول خود نصب کنند و یا نسخه فیزیکی این اپیزود را خریداری کنند.

بازی The Walking Dead: A New Frontier برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و این بازی توانست در زمینه بازی‌های سبک اکشن موفقیت بی‌نظیری را بدست بیاورد و به همین دلیل است که عنوان بهترین بازی ساخت استودیو Telltale Games لقب گرفته است.

بازی The Walking Dead: A New Frontier داستانی درباره فردی بنام خاویر است. خاویر مرد جوانی می‌باشد که به دنبال خانواده گم‌شده خویش می‌باشد و در ادامه راه با دختر جوانی به نام «کلمنتاین» آشنا می‌شود.

بازی از جایی شروع می‌شود که خاویر و اعضای خانواده‌اش به علت مرگ پدر خانواده رخت سیاه بر تن کرده‌اند و این درحالی است که او و سایر اطرافیان هنوز با موجودی به اسم زامبی رو به رو نشده‌اند؛ البته ناگفته نماند که این اتفاقات در گذشته جریان دارد و همزمان با شیوع این بیماری در سطح شهر روایت می‌شود.

لذا با همین آغاز نسبتا کلیشه‌ای، پدر خانواده به یکی از همان زامبی‌های روی اعصاب تبدیل می‌شود؛ نه خاویر چیزی از اتفاقات اطرافش می‌داند و نه هیچ یک از اعضای خانواده. لذا با تکان خوردن پدر خانواده، داستان بازی کم کم کلید می‌خورد. همین شروع نسبتا ساده می‌شود آغاز یک داستان جذاب با یک شخصیت نسبتا جذاب.

فصل ۵ فصل نهایی بازی The Walking Dead استودیو Telltale Games است و باید منتظر ماند و دید آیا این استودیو ایده‌های جدید و جذاب دیگری برای رونمایی خواهد داشت یا خیر.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات