اولین اطلاعات نسخه جدید بازی Need For Speed

اولین اطلاعات نسخه جدید بازی Need For Speed

احمد هاتفی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

استودیو گوست گیمز (Ghost Games) در وب‌سایت رسمی بازی Need For Speed، خبر از انتشار نسخه‌ای جدید از این سری بازی محبوب اتومبیلرانی داده است. با گیمر همراه باشید.

 

آخرین نسخه از سری بازی‌های Need For Speed، با عنوان Need for Speed: No Limits در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و تا به حال هیچ خبری از نسخه جدید این بازی نبوده است. حال استودیو گوست گیمز (Ghost Games) در وب‌سایت خود و در صفحه رسمی بازی Need for Speed اطلاعاتی را درباره این عنوان منتشر کرده است.

در این صفحه تایید شده است که عنوان جدید بازی Need For Speed نیز تا آخر سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

اطلاعات زیر نیز درباره قسمت جدید بازی Need For Speed منتشر شده‌اند:

  • شخصی سازی مانند همیشه، نقش مهم و اساسی در بازی جدید ایفا می‌کند.
  • تعقیب و گریزهای پلیسی به بازی بازخواهند گشت و سازندگان قصد دارند تا یک Rhino را در مسابقات خیابانی وارد کنند.
  • بازی هم شامل مسیرهای آسفالت و هم شامل مسیرهای با سطح خاکی می‌شود.
  • در اطلاعاتی که در وب‌سایت رسمی منتشر شده، به «پرش‌های حماسی» اشاره شده است.
  • برای تجربه بازی به مانند نسخه ۲۰۱۵، نیازی نیست همیشه آنلاین باشید. بازی‌بازان می‌توانند از کمپین بازی به طور کاملا آفلاین لذت ببرند و گزینه توقف در بازی وجود خواهد داشت.

همانطور که گفتیم، کمپانی الکنترونیک آرتز قرار نیست در نمایشگاه E3 2017 حضور داشته باشد و به نقل از مدیران این شرکت، قرار است این کمپانی نمایشگاه خود را با عنوان EA Play برگزار کند. به احتمال زیاد نیز قسمت جدید بازی Need For Speed در همین نمایشگاه معرفی رسمی شود و اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود.

باید تا تاریخ ۱۹ خرداد سال ۹۶ منتظر ماند ودید که آیا نسخه جدید بازی Need For Speed معرفی خواهد شد یا نه و همچنین باید منتظر اخبار جدید تا زمان نمایشگاه EA Play باشیم.

منبع:

Need For Speed

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات