زمان کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2017 مشخص شد

زمان کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2017 مشخص شد

احمد هاتفی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

شرکت سونی (Sony) امروز طی اخباری زمان دقیق کنفرانسش را در نمایشگاه E3 اعلام کرد. این کنفرانس PlayStation E3 Media Showcase نام دارد. با گیمر همراه باشید.

 

E3 بزرگترین نمایشگاه بازی و تکنولوژی است که همه ساله برگزار می‌شود و همیشه شاهد این بوده‌ایم که گفت اخبار هیجان‌انگیز و منفجرکننده‌ای همه ساله در این نمایشگاه اعلام می‌شود و بسیاری از استودیو‌های بازی‌سازی و شرکت‌هایی مثل سونی و مایکروسافت پای ثابت این نمایشگاه هستند و شاید بتوان گفت این نمایشگاه بدون حضور این دو غول دنیای بازی رنگ و بویی ندارد.

امروز شرکت سونی تاریخ دقیق برگزاری کنفرانسش را در این نمایشگاه اعلام کرد. کنفرانس شرکت سونی (Sony) در تاریخ ۱۲ ژوئن (ساعت ۵:۳۰ صبح ۲۳ خرداد به وقت ایران) برگزار خواهد شد و PlayStation E3 Media Showcase نام دارد. این کنفرانس همانند سال پیش قرار است در شهر لس‌ آنجلس آمریکا برگزار شود.

اما رقیب قدرتمند سونی، یعنی شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که کنفرانسش را یک روز زودتر از Sony برگزار خواهد کرد. همچنین کمپانی الکترونیک آرتز (EA) نیز اعلام کرده است که همانند سال پیش بجای حضور در E3، کنفرانس خود را که EA Play نام دارد، برگزار خواهد کرد.

همچنین شرکت بتسدا (Bethesda) که امسال بازی‌های جدیدی مثل Prey و Quake Champions را منتشر کرده است، تاریخ برگزاری کنفرانسش را در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ اعلام کرد. این کمپانی در تاریخ ۲۲ خرداد ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد کرد.

در آخر باید گفت شرکت سونی اطلاعات چندانی از جزئیات کنفرانسش در E3 بروز نداده است، اما بسیاری از بازی‌بازان منتظر اخبار بزرگ و دیوانه‌کننده این کمپانی عظیم، همانند سال پیش هستند. سال قبل یعنی در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۶، سونی قسمت جدید بازی God of War را به طور رسمی معرفی کرد و تریلری را منتشر کرد که شاید بزرگترین رویداد نمایشگاه سال پیش بود.

حال باید منتظر شروع نمایشگاه و انتشار اخبار جذاب و حیرت‌انگیز باشیم. با گیمر همراه این رویداد بزرگ صنعت بازی در سال ۲۰۱۷ باشید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات