ویدیو: گیم‌پلی بازی Darksiders 3

ویدیو: گیم‌پلی بازی Darksiders 3

احمد هاتفی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

بازی Darksiders 3، ساخته Gunfire Games است که چند روز پیش با تریلری معرفی شد و حال گیم‌پلی اولیه این بازی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی استودیو Gunfire Games در خبری اعلام کرد که در حال توسعه و تکمیل نسخه سوم بازی Darksiders است و در همین راستا تریلر بازی را منتشر ساخته بود که نمایشی از شخصیت اصلی بازی و شخصیت War است که دستانش زنجیر شده و دیگر قدرتی در بازی ندارد و در عوض این دختری بنام Fury است که به مبارزه با شر و بدی می‌رود و سعی دارد تا توازن را در کل دنیا به حالت اول برگرداند.

اولین گیم‌پلی بازی Darksiders 3 در مرحله Pre-alpha قرار دارد؛ یعنی این تنها نسخه‌ی اولیه بازی است و ممکن است تا زمان عرضه بازی بسیاری از تغییرات در این بازی اعمال شود. به گفته سازندگان، این تریلر بیشتر برای این است تا بازی‌بازان و علاقه‌مندان به سری بازی‌های Darksiders با محیط و حس و حال نسخه سوم این بازی آشنا شوند و درک نسبی نسبت به این عنوان داشته باشند.

Fury از ۴ اسب سواری است که سعی دارند در دنیا صلح ایجاد کنند و جادوگری ماهر است که با پیش رفتن در بازی توانایی‌ها و سحرهای بسیاری را فرا خواهد گرفت و همچنین شلاقی به دست دارد که اسلحه اصلی او محسوب می‌شود.

Darksiders 3 قرار است یک بازی اکشن-جهان‌باز باشد که تمرکزش بر روی معماهای محیطی و مسئله‌های گنگ و مبهمی است که با صبر و حوصله باید راهی برای آن پیدا کرد و با زیرکی تمام حلش کرد.

  • اولین گیم‌پلی بازی Darksiders 3

دانلود با کیفیتHD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

بازی Darksiders 3 قرار است در سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه گردد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات