ویدیو: معرفی رسمی بازی Darksiders 3

ویدیو: معرفی رسمی بازی Darksiders 3

احمد هاتفی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

Darksiders 3 ساخته استودیو Gunfire Games است که امروز به صورت رسمی معرفی شد و تریلر این بازی توسط ناشر بازی، شرکت THQ Nordic منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Gunfire Games که متشکل از اعضایی است که قبلا ساخت عناوین قبلی این بازی را در اختیار داشتند و حال با همکاری شرکت THQ Nordic قسمت سوم این بازی را برای علاقه‌مندان معرفی کرده‌اند.

Darksiders 3 یک بازی در سبک نبردهای Hack & Slash است که شخصیت اصلی داستان، برخلاف قسمت‌های پیشین این عنوان، دختر است و نام او Fury است که قصد دارد به مبارزه با ۷ گناه دنیای بازی‌های Darksiders برود و توازن را در بین خیر و شر به حالت اول برگرداند. در قسمت‌های قبلی این سری شاهد معرفی دو شخصیت War و Death به عنوان شخصیت‌های اصلی بوده‌ایم و این‌بار نوبت به Fury رسیده است.

او (Fury) از ۴ اسب سواری است که سعی دارند در دنیا صلح ایجاد کنند و جادوگری ماهر است که با پیش رفتن در بازی توانایی‌ها و سحرهای بسیاری را فرا خواهد گرفت و همچنین شلاقی به دست دارد که اسلحه اصلی او محسوب می‌شود.

Darksiders 3 قرار است یک بازی اکشن-جهان‌باز باشد که تمرکزش بر روی معماهای محیطی و مسئله‌های گنگ و مبهمی است که با صبر و حوصله باید راهی برای آن پیدا کرد و با زیرکی تمام حلش کرد.

Lars Wingefors، مدیرعامل THQ Nordic در بیانیه‌ای بازی را این گونه تایید کرد:

“پس از شایعات بسیار و کسب حق امتیاز لیست عناوین بزرگ و تغییر نام، تیم THQ Nordic با افتخار اعلام می‌دارد که درحال توسعه Darksiders III است.”

Darksiders III قرار است در سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه گردد.

در ادامه می‌توانید اولین تریلر بازی Darksiders 3 با عنوان معرفی آن را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات