ویدیو: تریلر معرفی جوکر برای بازی Injustice 2

ویدیو: تریلر معرفی جوکر برای بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

در هفته گذشته تریلری از بازی Injustice 2 منتشر شد که مبارزه شخصیت فلش و جوکر را نمایش می‌داد. حال تریلری با محوریت معرفی کاراکتر Joker منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

چند روز پیش استودیو ندررلم لیستی از دستاوردهای بازی Injustice 2 منتشر کرده بود که در آن نشانه‌هایی مبنی بر وجود شخصیت جوکر در این بازی وجود داشت و همچنین تریلری از بازی به نمایش گذاشته شد که مبارزه دو کاراکتر فلش (The Flash) و جوکر را نمایش می‌داد ولی این شخصیت بطور رسمی برای این بازی همانند شخصیت‌های دیگر، معرفی نشده بود که سرانجام مرد تلخ خنده‌ی دنیای دی‌سی با تریلری برای بازی Injustice 2 معرفی شد.

  • تریلر جدید بازی Injustice 2 با محوریت شخصیت Joker

در این تریلر شاهد مبارزه جوکر با شخصیت Robin هستیم. این ویدیو سبک مبارزه و سلاح‌ها و قدرت‌های جوکر را نمایش می‌دهد و همچنین ضربات این شخصیت دیوانه را که در صحنه اول با چاقوی معروفش او را مشاهده می‌کنیم.

Robin 

Damian Wayne، شخصیتی که از بدو تولد در گروه آساسینس‌ها بوده و همیشه در این آرزو بوده است که با بتمن وارد مبارزه شود که در همین راستا همیشه با پدر خود اختلاف داشته و به همین جهت به‌ دنبال مربی با مهارت و کهنه‌کاری برای آموزش و یاد گرفتن مهارت‌های جدید است. او می‌خواهد یک نسخه شبیه سازی شده از سوپرمن را بسازد، کسی که مخالفت شدیدی با بتمن و پدرش داشته باشد.

Joker

جوکر (Joker)، یک شخصیت خیالی شرور بزرگ در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است. شخصیت جوکر برای اولین بار در نخستین جلد کتاب‌های کمیک بتمن (۲۵ آوریل ۱۹۴۰) حضور داشت. او یکی از شخصیت‌های منفی داستان‌های بتمن است.

او از شغلش به عنوان یک مهندس کارخانهٔ مواد شیمیایی، استعفاء داده و در شغل فعلی خود، که یک مجری نمایش کمدی است، ناموفق است و کسی به شوخی‌های او نمی‌خندد. او به همراه یک دسته خلافکار، قصد دزدی از آن کارخانهٔ مواد شیمیایی می‌کند و در همان شب زن او، جنی، اشتباهی می‌میرد. دزدی نیز ناموفق می‌شود و با حضور بتمن، او از ترس خود را به درون مواد شیمیایی می‌اندازد.

جوکر دو علت مختلف برای این که چرا لبخندی بر چهره‌اش نگاشته شده است ذکر می‌کند. در یک جا می‌گوید پدرش که یک الکلی معتاد بوده، یک شب که مست شده، با چاقو به مادرش حمله می‌کند. سپس به سمت او بر می‌گردد و به این بهانه که «چرا اینقدر جدی هستی پسر؟» با چاقو، لبخندی روی صورتش می‌کشد.
در جای دیگر می‌گوید که همسرش به او می‌گفته که چرا اینقدر کم می‌خندد؟ همسرش یک قمارباز بوده و یک بار، کلی بدهی بالا می‌آورد و طلبکاران، صورتش را خط خطی می‌کنند. جوکر برای این که نشان دهد این موضوع برایش اهمیتی ندارد، با چاقو روی صورت خود لبخندی ایجاد می‌کند ولی همسرش او را ترک می‌کند.

بازی Injustice 2 در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۹۶ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات