حضور شخصیت جوکر در بازی Injustice 2

حضور شخصیت جوکر در بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

امروز لیستی از دستاوردهای (Achievements) بازی Injustice 2 منتشر شده که در آن اطلاعاتی مبنی بر حضور شخصیت جوکر در این بازی وجود دارد. با گیمر همراه باشید.

 

امروز لیستی از دستاوردهای عنوان Injustice 2 طرف سازنگان منتشر شده است که در آن نشانه‌هایی از شخصیت منفی جوکر وجود دارد. شاید این خبر دور از ذهن نبود و بلکه یکی از مورد انتظارترین اخبار درباره بازی Injustice 2، حضور شخصیت جوکر بود که می‌توان گفت محبوب‌ترین شخصیت منفی دنیای دی‌سی (DC) و داستان‌های ابرقهرمانی است.

جوکر از معدود شخصیت‌های منفی داستان‌ها است که طرفداران بسیاری دارد و از دشمنان قدرتمند بتمن است و قسم خورده است تا انتقام زن و بچه‌اش را از اهالی شهر گاتهام بگیرد.

حال با این اطلاعات باید منتظر تریلر رونمایی و معرفی شخصیت جوکر در اخبار بعدی بازی Injustice 2 باشیم.

جوکر؛ خنده‌ای که هرگز شیرین نمی‌شود!

جوکر (Joker)، یک شخصیت خیالی شرور بزرگ در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است. شخصیت جوکر برای اولین بار در نخستین جلد کتاب‌های کمیک بتمن (۲۵ آوریل ۱۹۴۰) حضور داشت. او یکی از شخصیت‌های منفی داستان‌های بتمن است.

او از شغلش به عنوان یک مهندس کارخانهٔ مواد شیمیایی، استعفاء داده و در شغل فعلی خود، که یک مجری نمایش کمدی است، ناموفق است و کسی به شوخی‌های او نمی‌خندد. او به همراه یک دسته خلافکار، قصد دزدی از آن کارخانهٔ مواد شیمیایی می‌کند و در همان شب زن او، جنی، اشتباهی می‌میرد. دزدی نیز ناموفق می‌شود و با حضور بتمن، او از ترس خود را به درون مواد شیمیایی می‌اندازد.

جوکر دو علت مختلف برای این که چرا لبخندی بر چهره‌اش نگاشته شده است ذکر می‌کند. در یک جا می‌گوید پدرش که یک الکلی معتاد بوده، یک شب که مست شده، با چاقو به مادرش حمله می‌کند. سپس به سمت او بر می‌گردد و به این بهانه که «چرا اینقدر جدی هستی پسر؟» با چاقو، لبخندی روی صورتش می‌کشد.

در جای دیگر می‌گوید که همسرش به او می‌گفته که چرا اینقدر کم می‌خندد؟ همسرش یک قمارباز بوده و یک بار، کلی بدهی بالا می‌آورد و طلبکاران، صورتش را خط خطی می‌کنند. جوکر برای این که نشان دهد این موضوع برایش اهمیتی ندارد، با چاقو روی صورت خود لبخندی ایجاد می‌کند ولی همسرش او را ترک می‌کند.

بازی Injustice 2 در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۹۶ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات