وقایع داستانی God of War 4 پیش از پیدایش وایکینگ‌ها رخ خواهد داد

وقایع داستانی God of War 4 پیش از پیدایش وایکینگ‌ها رخ خواهد داد

احمد هاتفی ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

کارگردان بازی God of War 4، کوری بارلوگ در تازه‌ترین اخبار بازی در صفحه توییر خود گفته است، بازی در زمان قبل از وایکینگ‌ها روایت خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

جنجالی‌ترین و مورد انتظارترین بازی برای گیمرها بازی God of War 4 است که سازندگان آن سعی می‌کنند تا خبری از این بازی به بیرون درز نکند و همین عاملی شده است تا حدس و گمان‌ها درباره این بازی زیاد باشد.

به تازگی در توییر شخصی که از طرفداران سری بازی‌های خدای جنگ است بیان داشته بود که بازی در زمان وایکینگ‌ها روایت خواهد شد و باید شاهد حضور اساطیر وایکینگ‌ها باشیم که شاید به دشمنانی برای کریتوس تبدیل شوند و یا او را در امر سرنگونی خدایان اسکاندیناوی کمک کنند.

این شایعات در توییتر و صفحات مجازی، بیشتر به چشم می‌خورد که سرانجام کارگردان بازی God of War 4 که ساخت و کارگردانی عنوان خدای جنگ ۲ را نیز در کارنامه خود دارد، در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد که طرفداران بازی منتظر هیچ شخصیتی از وایکینگ‌ها نباشند زیرا وقایع کریتوس در زمانی قبل‌تر از پیدایش نخستین وایکینگ‌ها روایت می‌شود.

متن کارگردان بازی God of War 4 (کوری بارلوگ-Cory Barlog) درباره حضور وایکینگ‌ها در این بازی، در صفحه توییتر خود:

“داستان نوشته شده برای بازی، پیش از دوره وایکینگ‌ها جریان دارد. بنابراین متاسفم؛ آن‌ها جایگاهی در این اثر نخواهند داشت.”

همچنین سازندگان بازی گفته‌اند، عنوان God of War 4 الهامات بسیاری را از بازی The Last of Us گرفته تا یک بازی عمیق باشد. حال باید با تمامی این اوصاف منتظر شاهکار جدید کوری بارلوگ و استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) و سونی (Sony) باشیم.

به احتمال فراوان تریلر جدیدی از بازی در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ به همراه اطلاعات بیشتری برای طرفداران کریتوس و سری بازی‌های خدای جنگ (God of War) منتشر شود و زمان انتشار این شاهکار در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی ویا اوایل سال ۲۰۱۸ تخمین زده شده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات